Van Orospu Numaraları

Merhaba arkadaşlar size bugün sevgilime yaptığım akıl oyunları sayesinde nasıl kızlığımı bozdurduğumu anlatacağım. Ben 18 yaşın da memeleri aşırı büyük ve minyon tipli bir kızım. Sevgilim de ben de büyük 26 yaşın da inşaatta çalışıyor. Sevgilimle aramız çok iyidir ama son zamanlara doğru sanki bana karşı tavırları değişti sanki benden yavaş yavaş uzaklaşıyordu. Biliyorum o da erkekti ihtiyaçları vardı o yüzden ben de kadınlığımı kullanmaya çalıştım. Ona istediğini yani bedeni verecektim. Küçük küçük telefon da konuşurken o konulara girmemeye onu azdırmaya çalışıyordum. Ama bir türlü azmıyor hatta o konuya girmeye çalıştığım an işim var deyip telefonu kapatıyordu. Artık korkmaya başladım. Sevdiğim adam ellerimden kayıp gidiyordu. Ve benim kadar güzel bir kızın onu baştan çıkaramaması kabul edilebilir durum değildi. Biraz da inada bağlamıştım onu azdırmam lazımdı. Ona artık ben sahip olmak istiyordum. O yüzden işe koyuldum. Ve gece görüntülü ara beni dedim. Aradı ve üzerimde sadece sporcu atleti vardı memelerim içine zor sığıyordu.

Kars Orospu Numaraları

Zaten çok büyüktü memelerim. Bir de ben de aşırı azgın bir kızım ergenliğe girdiğim günden beri mastürbasyon yapıyor her gece kendimi boşaltıyordum. O gün konuşurken ona resmen meme ziyafeti yaptım ama o göz ucuyla bile bakmamıştı bana artık ben de sabır kalmadı. Kapatıyorum dedim ve telefonu kenara bıraktım. Ama bilerek kapatmamıştım. Kendimi parmaklamaya başladım inlemeye başladım ama bir baktım 5 dakika sonra telefonu kapattı bir şey demeden uyudu. Sinirlendim. Yarın sabah doğum günüydü evinde ona sürpriz yapmak istedim. Ama ilk başka arkadaşımın babasının eczanesi vardı ondan rica ettim ve bana azdırıcı damla aldı. Eve gittim amacım ona bir şeyler içirip içirdiği şeyin içine de azdırıcı damladan atacaktım. Eve geldim hazırlıklar bitti. Sevgilim geldi ona sürprizimi yaptım sıra içeceklerdeydi. Hemen kendimize içecek hazırladım. Normalde 1 2 damla yeterdi ama ona o kadar kızdım ki bardağına 5 10 damla damlattım ve ona verdim. Fondip yaparak hepsini içti. 5 dakika sonra ben çok sıcakladım dedi ve üzerini çıkardı. Ben de ona ayak uydurup üzerimi çıkardım. Sütyen sıkıyordu söyleyip onu da çıkardım.

Ardahan Orospu Numaraları

Memelerim artık özgürdü sevgilim azmıştı belliydi. Koltuğa oturtup onun üzerine yürüdüm. Dudaklarını yapıştım ve elimi sikine attım. Artık geri dönüşü yoktu. Ok yaydan çıkmıştı elimi sikine attım ve 31 çekmeye başladım. Sonra aşağıya eğilip sikini ağzıma aldım. İlk denemem olmasına rağmen baya ustaca yalıyordum. Artık erkek arkadaşım kendinden geçmişti. Elini saçıma koyup ağzımı sikine bastırdı. Sikini boğazıma kadar sokuyordu. Zor nefes alıyordum ama bu sevgilimin umurun da değildi. Zor nefes alıyordum. Sonra sevgilim böğürerek ağzıma boşaldı. Sonra ayağa kalktı azgınlığı geçmemişti artık korkmaya başladım. Ama bir yanda da amacıma ulaştım diye çok mutlu olmuştum. Sevgilim ayağa kalkarak üzerime parçalayarak çıkardı. Resmen kıyafetlerimi yırtıyordu. Amımı açıp aç kurt gibi yalamaya başladı. Sonra sikini bir an da amıma soktu dur demeye kalmadan tamamı içime girmişti. Artık iş işten geçmişti zevk almaya başladım ben de. Amımdan sikip suratıma boşaldı. O da yetmedi beni götümden zorla sikti ve yine memelerime boşaldı. Beni banyoya attı ve döve döve de banyoda sikti. Ben artık hem dayak yiyip hem de zevk alıyordum. Ben kaç kez boşaldım bilmiyordum sevgilim de 4 5 posta boşalmıştı. Beraber uyuduk ve o günden sonra onu liseli seks kölesi olmuştum ne zaman isterse beni sikiyordu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir