Ücretsiz Canlı Sohbet Numaraları Türkiye

Merhabalar ben Selin. Size bir anımı anlatacağım ama iyi mi yaptım kötü mü karar veremiyorum bunu hikayenin sonunda karar verelim bence. Bundan 5 sene önceydi nişanlımdan yeni ayrılmıştım ve çok yıkık bir haldeydim. Ben her şeyimi o adama sunmuştum bir ömür vermiştim gelinliğim bile hazırdı ama o ne yaptı bir orospu için benden ayrıldı beni yarı yolda bıraktı. Ben de depresyona girmiştim saçımı kestirip kendimi alışverişe vererek bu olayı unutmaya çalışıyordum. Yine bir gün alışverişteydim kendime yeni ciciler yeni iç çamaşırlar bakarken reyonun ortasında dalmışım bir erkek sesiyle kendime geldim hanfendi o kadar beğendiyseniz size o südyeni hediye edebilirim dedi. Normalde böyle küstahça tarzı sevmem aşağılarım ama o an hoşuma gitmişti bu tavır ve gülümseyerek yok sağ olun bana yakışmaz bu dedim ondan adım beklercesine. Bu dolgun vücudunuza çok güzel yakışacağından eminim dedi ben de gülümsedim ve yanından geçtim cilveli cilveli. Ama adamdan çok etkilenmiştim bir adım bekliyordum ondan. Kıvırcık saçlı küpeli dövmeli böyle çok kendine has bir cool tarzı vardı ve bu tarzı beni yükseltmişti.

Telefonda Canlı Sanal Sex Numaraları

En son kasada çıkarken tekrar karşılaştık ve ondan adım gelmeyince ben teklifte bulundum bana bir çay ısmarlamaz mısın dedim. Güldü ve tabi ki kabul etti çünkü erkekleri ikna etmek bu kadar basitti. Beraber yemek katına çıktık çay tek gitmez dedi bir şeyler yiyelim sonra uzun uzun çay içer muhabbet ederiz dedi ben de kabul ettim bir şeyler atıştırdıktan sonra çay içerken hep kendimi onun altında hayal ediyordum. Ve o an aklıma çılgınca bir fikir gelmişti hemen fikrimi ona çıtlattım ağzından laf almak için. Dedim ki o südyenin bana yakışacağını söylemiştim peki üzerimde görmek ister misin bakalım yakışıyor mu gerçekten. Çocuk şok olmuştu eeee, evet tabi ki görmek isterim diye kekeledi ama nasıl olacak o diye ekledi. Orasını bana bırak dedim gel peşimden. Alt kata o mağazaya geri indik sen deneme kabini bire gir beni bekle dedim. Beğendiğimiz südyeni alıp çalışanların dikkati başka müşterilerdeyken kabin bire girdim ben de o beyin peşinden ve kapıyı kitledik. Şimdi test etme zamanı dedim südyeni ama belimden beni kavradı ve dudaklarıma yapıştı oraya biraz daha vakit var dedi. Dudaklarımı koparırcasına emiyordu.

Canlı Sex Sohbet

Balık etli vücudumun her yerinde elleri geziyordu. Kıyafetimin altından kalçalarımı sıkıp sıkıp bir güzel elliyordu en sonunda boynumdan memelerime doğru gelmişti. Şimdi zamanı dedi kıyafetimi çıkardı memelerim karşısındaydı ben de başını memelerime doğru bastırdım kendimden geçiyordum. Öyle güzel yalıyordu ve ısırıyordu ki memelerimi ben zevkten saçlarını çekiyordum adamın. Bir yandan memelerimi emiyor diğer yandan elleriyle götümü parmaklıyordu bense adamın kucağında beni sikmesi için kıvranıyordum. Her şeyimi çıkarmıştı artık soyunuktum. Kendi elleriyle o beğendiğimiz südyeni bana giydirdi ve bak ben demiştim çok güzel yakışacak diye. Seni sadece bu südyan varken üzerinde sikeceğim dedi. Sonra beni kapıya doğru domaltıp bir güzel arkadan girdi bir eliyle de ağzımı tutuyordu. Öyle kalındı ki sike götümü yırtıyordu resmen ama aldığım zevkten acıyı hissetmiyordum bile sonra beni çevirip kucağına aldı bu kez amıma girmişti içimde hissediyordum onu. Südyenimden memelerimi çıkarıp eme eme bir güzel sikti beni en son bitkin düşünce hemen üzerimizi giyinip sırayla çalışanlara görünmeden kabinden çıktık. Ben adamdan kurtulmak istiyordum ama bunu beni bırakan nişanlıma nispet için yapmıştım. Adama lavaboya gidelim elimizi yüzümüzü yıkayalım dedim sonra onu kolladım girdiği anda mağazadan kaçtım ve bir daha o adamla karşılaşmadık. Adlarımızı bile bilmediğimiz için birbirimize de ulaşamadık böyle bir sır olarak kaldı aramızda. Şimdi söyleyin sizce iyi mi yaptım kötü mü yaptım?

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir