Ücretsiz Canlı Sohbet Hattı

Merhaba arkadaşlar ben Adana’dan Buse 21 yaşında üniversite öğrencisiyim bizim sınıfta Berk diye bir çocuk var o kadar yakışıklı ki ama bir o kadar da ukala sürekli kavga ediyorduk onunla sınıfta onunla kavga etmek bile çok güzel bir gün yine kavga ederken ben sınıfın içinde buna şerefsiz diye bağırdım hiçbir şey demedi. Çıktı gitti neyse bizim WhatsApp grubumuz vardı bu Berk benim numaramı yaymış kaşar numarası diye Adana’nın her yerini yazmış numaramı. Tabi ben bunu arkadaşımdan öğrendim Berk evde kalıyordu o kadar sinirlendim ki ona dayanamadım evine gittim kapıyı çaldım.  Berk kapıyı açtı onu görünce bir anda sinirim geçti ama çaktırmamaya çalışıyorum başladım bağırmaya sen nasıl numaramı yayarsın sen şerefsizsin falan Berk bir anda kendine çekip dudaklarıma yapıştı afalladım ne yapacağımı şaşırdım. Sonra Berk hadi ama sende istiyorsun inkar etme evet istiyordum onunla sevişmek ama böyle olsun istemezdim.

Canlı Sıcak Sohbet Numaraları

Kendimi geri çektim ama bırakmadı beni bağırmaya başladım ama nafile tek katlı ev kim duyar ki sesimi korkmaya başladım kızlığını bu ukala çocuğa vermek istemiyorum. O kadar koruduğum kızlığım bir hiç uğruna gidecekti sonra tuttu odasına götürdü kucağında zorla öpüyor her yerimi 1.65 boyum var onun boyu 1.80 kollarının arasında kayboluyorum çırpınıyorum bu hem bana iltifatlar ediyor hem de soymaya çalışıyor. Öyle kolay pes etmeyecektim kurtulana kadar çırpındım pis herif tişörtümü çıkardı sonra sütyenimi boynumu yalamaya başladı kulak memelerini sonra göğüslerime indi onları yalamaya devam etti. Bazen eli vajinama gidiyor ne kadar çırpınsam da ne kadar kendime alı koysam da yavaş yavaş ben de azmaya başlıyorum ama ne kadar azsam da kızlığıma dokunmasını istemiyordum her fırsatta ne olur kızlığıma dokunma diyorum. Berk her ne kadar tamam dokunmayacağım dese de ona güvenemiyordum. Yavaş yavaş yenik düşmeye başladım en sonunda zor bela pantolonumu çıkardı kilodumun üzerinden vajinamı elledi vajinam ıslanmaya başladı. Berk bak bebeğim sende istiyorsun hadi bırak kendini bana dedi evet istiyordum ama korkuyordum da sonra dilini amıma değdirdi. Değdirdiği an başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki of bu nasıl bir zevk daha fazla dayanamadım o her dil darbesi attıkça kendimden geçiyordum artık başını bastırmaya başladım daha derine insin daha derini yaşasın diye.

Canlı Sohbet Hattı Numaraları

Sonra sikini çıkardı yalamak istiyor musun dedi aslında merak ediyordum bir daha böyle bir şansı nerden bulacaktım ki. Aldım sikini pornolarda gördüğüm kadar yalamaya başladım beceremiyorum ama Berk bundan zevk aldığı belliydi hoşuma gitmemişti. Vajinamı yalaması daha hoştu bıraktım yalamayı artık sik beni Berk diye yalvarmaya başladım. Berk ne oldu kaşar az önce istemiyordun dedi bana. Ben de hadi Berk sik işte amını ne duruyorsun penise doyur beni aşkım sok onu ne olur. Sonra o kazık gibi penisini vajinama getirdi ve üstünde gezdirmeye başladı Berkin amacı beni azdırmak ona yalvarmamı beklemekti. Amacına da ulaştı zaten o kadar azmıştım ki artık Berke yalvarıyorum sok diye en sonunda soktu. Amımdan kanlar akmaya başladı ama ben umursamıyordum o koruduğum kızlığım gitmişti ama umurumda değildi tek umurumda olan şu an kaşarlar gibi sikilmekti. Sonra Berk kanları temizledi ve tekrar sikmeye devam etti penise doymak bilmiyordum ben dayanamadım uzandı yatağa oturdum penisinin üstüne. Deli gibi zıplıyorum deli gibi inliyordum Berk bana senin kadar azgın kaşar görmedim dedi normalde kaşar kelimesine alınırdım ama o an bana kaşar demesi benim daha çok hoşuma gitti. Sonunda geliyorum diye bağırdım ve beraber dorukların zirvesine çıktık. Çılgınlar gibi boşaldık sonra yatakta bir sigara yaktık Berk her şeyi anlattı bana aslında numaramı o yazmadı uzun zamandır benden hoşlanıyormuş meğer. Evine gidince de şansını denedi iyi ki denedi çünkü şu an biz Berk ile sevgiliyiz ve çok mutluyuz umarım evleniriz.

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir