Ücretsiz Canlı Sex Sohbet Hattı

Merhaba arkadaşlar ben Mardin’in küçük bir köyünde büyüdüm. Adım Hakan. Esmer güzeli geniş omuzlu espri yeteneğiyle kızları etkileyebilen bir yapıya sahibim. Size burada küçükken yaşadığım bir anımı anlatacağım. Bizim komşumuzun benden 2 yaş küçük çok güzel bir kızı vardı. Adı da Şeyma. Ben bu kızı eksiden beri çok beğeniyordum güzelliğine hayran oluyordum ama benden küçük olduğu için böyle şeyleri dile getiremiyordum. Ablamla da arası çok iyiydi sürekli bize gelir beraber oturup çay içeriz muhabbet ederiz ben sürekli bunu güldürürüm aramız hep güzeldi yani. Onun da bana ilgisi vardı bunu biliyordum ama hep ablam veya bir aile üyesi olduğu için yanımızda yalnız kalamıyor ve bu konuları hiç konuşup dile getiremiyorduk. Bir gün inekleri beraber otlağa çıkarmıştık yine ablam ben o oturduk dinleniyorduk hem de hayvanları uzaktan gözlüyorduk. Beraber muhabbet etmeye başladık hepimiz hoşlandığı kişiyi ve nelerden hoşlandığını anlatıyordu. İlk Şeyma başlamıştı ve esmer geniş omuzlu esprili birisinden hoşlanıyorum diyordu ben de ben değilimdir diye hevesli görünmemeye çalışıyordum ama nasıl mutlu olmuştum anlatamam.

Sex Canlı Sohbet

Sonra sıra bana gelince ben de onu yoklamak için onun özelliklerini saymaya başladım. Kumral saçlı deniz gözlü böyle küçücük tatlı bir kızdan hoşlanıyorum ama ben de isim vermem dedim baktım yüzünde tatlı bir gülümseme oluştu. Orda anlamıştım gönlü bende olduğunu ama bir türlü yalnız kalıp bu konuları konuşamıyorduk. Artık ne kadar istediysem yalnız kalmayı dualarım biraz sonra kabul oldu. Köyden bir haber geldi dedem fenalaştı annem oraya gitmiş evde yemek yapması için de ablamın gelmesini söylemiş. Ben hemen ablama sen git ben inekleri hallederim gözün arkada kalmasın dedim ve aklı kalmayacak şekilde eve yolladım. Artık o an gelmişti o da farkındaydı utanıyordu yanakları kıpkırmızı olmuştu. Dedim ki sesim titreyerek az önce oyunda benim bahsettiğim güzel sendin biliyor musun? Evet dedi ben zaten bunu hep hissediyordum ama senden duyamıyordum. Evet artık duydun seni eskiden beri çok beğeniyorum ve hep seninle olmak istiyordum. Benim bahsettiğim de sensin anlamışsındır dedi evet dedim anlamaz olur muyum nasıl gözlerim fal taşı gibi açıldı fark etmedin mi dedim. Der demez sıkı sıkı sarıldık o an bizden mutlusu yoktu. Resmen içimizde tuttuğumuz her şeyi artık dışarı vuruyorduk.

Erotik Canlı Sex Sohbet Hattı

Derken inekler dağın arka tarafına geçti o tarafta hiç ev ve insan yoktu bunu biliyordum hadi hayvanların yanına gidelim dedim aldım kucağıma öpe öpe oraya taşıdım. Dağın arkasına kapanmamızla dudaklarına yapıştım tepkisini ölçmek için sert tepki verse bahanem hazırdı ayağım kaydı yanlışlıkla öptüm ama baktım ki beni kendine bastırıyor eliyle başımı kendine doğru çekiyor o zaman anladım o da benim için yanıp tutuşuyor uzun zamandır. Kalçalarından bir güzel kavradım kucağımda dudaklarını öpe öpe kuruttum resmen. Boynundan öptükçe yaladıkça kendinden geçiyor ellerini sırtıma bastırıyordu. Boynundan yavaş yavaş göğüslerine indim tazecikti göğüsleri memelerini yalarken titremeye başladı zevkten muhtemelen ilk defa bu kadar zevk alıyordu. Sonra onu kucağımdan indirdim ve yarrağımı ağzına verdim ilkten kusacak gibi oldu yalayamadı ama sonradan öyle bir yaladı ki ağzına boşalmak zorunda kaldım o da döllerimin hepsini bir hışımda yuttu. Artık sıra içine girmekteydi benim kadınım olmak istiyor musun dedim beni içinde istiyor musun dedim evet seni deliler gibi istiyorum kocam ol boz beni kadının olayım diye yalvardı oracıkta amına sokup kızlığını bozdum. Kanları silip tekrar devam ettik güneş batana kadar. O günden sonra her gün bir türlü bahaneyle ablamı eve yollar biz akşama kadar sevişirdik. Sonra üniversiteye gidince ben o da başkasıyla evlendi. Hayat işte …

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir