Telefonda Sesli Sex Sohbet

Merhaba arkadaşlar size üfürükçü hoca tarafından nasıl hipnoz edilip beni siktiğini anlatmak istiyorum. Bu tecavüz olayı falan değil ama kendi rızamla olduğunu da söyleyemem. Neyse ben kocamla evleneli 5 yıl oldu. 5 yıl olmasına rağmen hala çocuğumuz olmamıştı. Ne doktorlara nerelere gittik ama bir türlü olmadı. Neyse annem bir gün nefesi kuvvetli bir hoca varmış ona gidelim dedi. Ben çok istemedim ama artık bende bıkmıştım kocama çocuk vermek istiyordum. Çünkü artık sorumluluk bana yüklenmeye başlandı. Ama kocam kısırdı bunu onlara anlatamıyorum. Neyse sırf sussunlar diye kabul ettim ve hocaya gitmek için hazırlandım. Normal kıyafetlerimi giyindim çıkacakken kaynanam bana her yerini iyi temizle rezil olmayalım dedi. Ben zaten temiz bir kadınım sürekli temizlerim ama anlam veremedim tamam dedim ve çıktık.

Telefonda Seksi Sohbetler

Hocaya gittik sorunumuzu anlattık ve çare beklemeye başladık. Kaynanam dönüp bizi baş başa bırak dedi. Ben korkmuştum korktuğumu anlayınca bana kızım korkma doğru yere geldin çocuğun olacak dedi. Bende tamam dedim ve bizi yalnız bıraktı. Bir saat çıkardı ve bana buna bak dedi. Saati sallamaya başladı. Saati sallarken de bana ne dersem yapacaksın itiraz etmeden sorgulamadan bir daha ki gelene kadar ne dersem yapacaksın dedi. Tamam dedim. Neyse saati sallamayı bıraktı ve bana baktı. Ne dersem yapacak mısın diye sordu bende evet dedim. Neyse kalktı yanıma gel dedi. Gittim bedenim ne derse yapıyordu düşünemiyordum bile. Buraya uzan dedi ve yatağı gösterdi dediğini yaptım uzandım. Şimdi bana memelerini aç dedi bunu normalde asla yapmayan ben sorgulamadan açtım. Ellerinin memelerim attım ve dualar okurken memelerimi ellemeye ve onları sıkmaya başladı. Sonra elini amımın üzerine koydu ve orayla ellemeye başladı.

Seks Telefonu

O sırada da memelerimi Elliyor bir şeyler okuyup memelerime üflüyordu. Sonra bana amımı açmamı istedi. Amımı açtım ve eliyle amıma dokundu. O dokununca ne kadar ıslandığımı fark ettim. Yolda görsem yüzüne tükürmem ama burada beni Elliyor ve bende bundan aşırı derece de zevk alıyordum. Zevk almasam bile itiraz edemiyordum ki. Neyse sonra amıma geçti ve orayı ellemeye ve bir şeyler okumaya amıma üflemeye başladı. Off o üflemesi o nefesinin amıma değdikçe içim gıdıklanmaya ve amım sular gibi ıslanmaya başladı. Neyse artık ben boşalmak istiyordum yalvarır gözlerle ona baktım. Sonun da oda bana acıyarak ağzıyla beni nefes nefese bırakarak boşalttı. Ona teşekkür etmek için sikini yalamak istedim. Ne düşünürsem sanki beni anlıyordu. Sikini açtı kalktı ve gel yala dedi. Kaktım çok fazla siki büyük değildi tamamının ağzıma aldım ve yaladım.

Telefonda Sex Yapmanın Faydaları

Sonra yaladıktan sonra sikime otur dedi. Ayağa kalkarak sikini içime aldım çok büyük olmadığı için çok rahat şekilde amıma girdi. Üzerinde orospu kadınlar gibi zıplamaya başladım. İlk kez bu kadar zevk alıyordum. Sonunda oda bende nefes nefese kalarak boşaldık. Boşaldıktan sonra iç çamaşırımı eliyle yukarı çekerek sakın amını yıkama dedi ve 1 hafta düzenli olarak buraya gelip bu tedaviyi göreceksin dedi. Tamam dedim. Ve kocamla 1 hafta Seks yasak dedi. 1 hafta boyunca onunla Seks yaptım amıma boşaldı ve amımı yıkamadan 1 gün durdum. Son gün de aynı şeyi yaparak yarın akşam kocanla Seks yap içine boşalsın dedi. Dediklerini yaptım ama hocadan sonra kocamdan zevk almıyor sırf yapmak için yapıyordum. Sonunda 2 ay sonra çocuğum olduğunu öğrendik çok mutlu olduk. Sonra çocuk doğunca hocaya çok benzediğini fark ettim. Kocamda zannediyor kendinden çocuk ama çocuğun babası o üfürükçü hoca.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir