Telefonda Boşaltma Numaraları Türkiye

Merhaba arkadaşlar size üniversitede arkadaşımın kız kardeşini nasıl sikemediğimi anlatmak istiyorum. Ben 22 Yaşında memleketimden çok uzakta üniversite okuyordum. Orada çok sevdiğim bir arkadaşım vardı başımdan onun kardeşiyle olaylar geçmişti aslında onun kardeşiyle yaşamak istemezdim ama size anlatınca bana hak vereceksiniz. Neyse arkadaşımla aramız baya iyiydi sürekli beni köyüne çağırıyor gel beraber gezelim köyde kalır takılırız dedi. Köy olduğu için fazla istekli değildim ama çok yalvardı Bende onu kırmamak için kabul ettim. Neyse yarı yıl tatilinde eve gitmek yerine onların köyüne gittik. Köy gerçekten köydü ama. Köyde toplasan 25 ev falan var köyde kıza dair eser yok bir tane köy var oda arkadaşın kız kardeşi. Telefon falan da çekmiyor. Neyse köye geldik ben pişman oldum arkadaşa dönmem istediğimi söyledim ama oraya da otobüs hafta sonları geliyordu yani mecbur tam 1 hafta oradaydım.

Seksi Kız Numaraları ve Seksi Kızlarla Sohbet Hattı

Ev baya küçüktü elektrikte olmadığı için erkenden uyumak zorundaydık. Neyse gece oldu yataklar kuruldu yattık. Ben arkadaşım arkadaşımın kardeşleri. Bu kız da benim sol yanım da yatıyordu. 16 yaşında çok tatlı bir kızdı. Biz yatarken aramız da kardeşi vardı ama bir ara lavaboya kalkınca kardeşi yerine geçince oda yanıma yattı. Gelince saçları çok güzel kokuyordu. Yattı arkadasın bana döndü resmen poposunu bana dayamıştı. Ensesi ağzıma denk geldi. Nefes alışım ensesine değiyordu. Neyse o gece beraber uyuduk. Sabah kalkınca yer değiştirmişti anlam veremedim. Neyse diğer gece oldu. Baktım 1 saat sonra tekrar yanıma yattı. Bu sefer yüzü bana dönüktü. Nefesi nefesime değiyordu. Dudakları resmen dudaklarıma değecekti. Nefesini hissetmek bile beni çıldırttı. Dayanamadım ve korkarak bunu azcık öptüm. Baktım tepki vermiyor hatta öpünce geri çekildim daha da yaklaştı. Bu sefer o beni öptü. Mesaj almıştım. Ateşli bir şekilde dudaklarına yapıştım. Bir süre sonra oda bana karşılık vermeye başladı. Çok acemiydi belli daha yaşı 16. Elimi aldı ve memelerine götürdü. Bende elini eşofmanımdan sikime getirdim. Elini direk içine soktum. Yüzü kızardı. Ama umurumda değildi. Bu sikimi ellerken ben memelerini elliyordum. O sırada da öpüşüyorduk.

Sex Kiz Numaralari

Sonra elimi heyecanla amına getirdim. Elimi amına atınca amı baya ıslanmıştı. Belli bunun hayalini kuruyordu. Amı da biraz kurumuş şeyler vardı. Belli ki dünde azmıştı. Neyse bu sikimi eline aldı ve kendi çapında bana 31 çekiyordu. Bende elimi amına attım ve amını Elliyor ellerimi parmaklarımı am dudaklarının arasında geziyordum. Bu onu çaldırtıyordu. Sonra donunu dizlerine kadar indirdi ve arkasını dönüp bana doğru götünü verdi. Yaşına göre çok cesurdu. Sikimi götüne veya amına şu an sokamazdım. Çünkü bağırırsa kardeşi yanımda uyuyordu. Neyse sikimi alıp bacak arasına soktum. Amının suları bacak arasına akmıştı. Sikimi bacak arasına soktum sanki amına sokmuştum. Bacak arası o kadar ıslandı. Bacak arası amı gibiydi. Zaten onun bu durumu beni baya etkiledi fazla dayanamadan bacak arasına boşaldım. Oda yere yatağa akmasın diye hemen donunu yukarı çekti. Sonra yorganın altına girdi. Anlam veremedim ama sikimde bir sıcaklık hissettim. Baktım sikimi yaladı ve temizledi. Çok şaşırdım. Sonra çıktı yorganın altında bana bakarak sessizce pis kalmasın dedi. Güldü ve arkasını dönüp uyudu. Ben de olanları düşünerek uyudum. Sabah kalktık. Kız sürekli bana bakıp gülüyordu. Kıza aşık olmak üzereydim. 1 2 gün daha kaldım ve döndüm. Arkadaştan da rica ettim yer değiştirdim. Evet çok güzeldi ve azgındı ama yapamadım ona zarar vermek istemedim. Ama en büyük pişmanlığım o oldu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir