Seks isteyen Kadınlar ve Bayanlar

Merhaba arkadaşlar size kuzenimle başımdan geçen bir hikayeyi anlatmak istiyorum. Ben lise mezunu sınava hazırlanan birisiyim. Köyde yaşıyorum. Ve sınava da köyde evimde hazırlanıyordum. O zamanlar yaşım daha 19’du. Ergenliğin de verdiği azgınlıkla her gün 31 çekiyordum. Bayram zamanı gelmişti. Akrabalar falan hep köye tatile bayrama geliyordu. Kuzenlerde falan geldi. Hep beraber toplanıp sohbet çay falan içecektik. Neyse akşam oldu herkes eve toplandı. Bizi de aradılar çağırdılar. Çıktık evden gittik. İçeri girerken kuzenimi gördüm büyümüş olgunlaşmıştı. Neyse sarıldık içeri girdik sohbet falan ettik. Sonra kuzenim bana mesaj attı dışarı gel sohbet edelim herkes burada diye. Neyse ilk ben yok falan dedim. Sonra kuzenim şey dedi zaten utandım kalabalıkta sarılamadım sana gel bari sana sarılayım dedi. Ben de tamam dedim dışarı çıktım. Ama dışarısı da çoluk çocuk doluydu bakıştık biraz içerde utandın burada utanmayacak mısın dedim.

Ateşli Ve Sıcak Sohbet Hattı Bayanları

Oda haklısın dedi daha sessiz bir yere geçelim dedi. Ben de tamam dedim bizim evin üstü boştu oraya geçelim ilk ben gideyim sonra arkamdan gel. Girişi karanlık olduğu için kimse görmeden ben içeri girdim. 5 dakika sonra oda yanıma geldi. Oturduk sohbet ederken ben sana sarılmaya geldim konuşuyoruz kalk sarılalım dedi. Kalktık ve sarılmaya başladık ben heyecandan kalbim atıyordu. Sanki kuzenim değil başkasıydı. Sonra hafif geri çekildi göz göze geldik. Biraz bakıştıktan sonra yavaş yavaş bana yaklaştı. Ve o an dudaklarımız birleşti. Ben çok şaşırdım böyle bir şey beklemiyordum. Sonra kardeşi geldi ayrıldık gitti. Bana mesaj attı ah sana doyamadan kardeşim geldi dedi. Ben de orda ne oldu ne olduysa çok hoşuma gitti dedim. Ama ben de sana doyamadım dedi. Neyse yarın oldu herkes misafirliğe falan gitti. Ben daha uyanmamıştım. İnce bir sesle uyandım. Bir baktım kuzenim karşımda duruyordu. Ne işin var burada dedim. Oda annenler falan topluca misafirliğe gittiler senin evde olduğunu duyunca bende gitmek yerine gelip sana doymak istedim dedi. Güldüm hadi kalk dedi bana. Ama ben kalkamazdım sikim kalkmış dimdik duruyordu.

Ateşli Bayan Numaraları

Üstümden yorganı çekti ve sikimi gördü. Güldü ve daha şimdiden bu kadar azdıysan senden çekeceğimiz var dedi ve dudaklarıma yapıştı. Ama nasıl ateşli ve istekli öpüyor beni yatağa uzattı ve üzerime gelerek öpmeye devam etti. Sonra elini sikine attı. Artık ok yaydan çıkmıştı bunu altıma aldım ve dudaklarından boynuna daldım. Öperek memelerine geldim. Altımda azgınlıktan kıvranıyordu resmen. Sonra memelerinden göbek deliğine oradan amına geldim ve amını yalamaya başladım. Off tadı mükemmeldi. Taptaze amcık. Amını yalayıp ıslattım ama ben onu boşaltmak istiyordum. Amını yalayarak ağzıma boşaldı elimden boş durmuyor götüne sokup orayı genişletmeye çalıştım. Sonra sikimi çıkartım yatakta yatarken ağzına verdim. Artık kendimi durduramıyordum boğazına kadar sokup resmen ağzını sikiyordum. Ağzına boşalamazdım hemen çektim ve o daracık götüne sokmak için hazırlandım. Yavaş yavaş kafasını soktum. Zar zor başını içine soktum gözünden yaş geliyordu ama bunu o istemişti duramazdım. Sonunda tamamını soktum içine. Artık oda acı geçmiş zevk almaya başlamıştı. Ağlamayı bıraktı altımda inliyordu. Elimi de amına attım oda zevk alsın diye amıyla oynarken götünden de sikiyordum. Orospu kuzenimi ilk siken ben olmuştum. Sonradan öğrendim kuzenim bana aşıkmış. Ama umurumda değildi ben sikiyordum. Sonunda büyük patlamayla içine boşaldım. Sonra ben de onu yalayarak ağzıma boşaldı. Sonra beraber öpüşerek yatakta biraz uzandık o sırada bana itiraf etti. Bende ona yalandan karşılık verdim. Gidene kadar ilişkimiz devam etti. Ara ara geliyor yine seks yapıyorduk.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir