Şanlıurfa Orospu Numaraları

Merhaba arkadaşlar benim adım Fatma. Ben19 yaşında daha liseden yeni mezun olmuş birisiyim. Ben küçüklüğümden beri kuzenime aşık birisiyim. Onu deli gibi seviyorum. Ve o yaşımdan beri her gece onu hayal ediyorum. Ben 17 yaşıma girince kuzenim üniversite kazandı ve şehir dışına çıktı o kadar üzüldüm ki o hayalini kurduğum adam gidiyordu. Neyse gittiği yer de kendine güzel bir daire tuttu ve orada yaşıyordu. Ara tatilde geri döndü o aralar ben de çok iyi değildim. Konuşurken bana sen de benimle gel okula 1 hafta geç başlarsın kafa dağıtırsın dedi. Gitti annemden izin aldı annem de aramızın çok iyi olduğunu bildiği için izin verdi. Elime altın değerin de fırsat geçti. Hemen yanıma en seksi kıyafetleri aldım hazırlandık ve çıktık. Eve varınca hemen üzerime rahat bir şeyler giyindim beraber oturduk sohbet ettik dışarı çıktık gerçekten çok mutluydum. Eline falan tutup öyle geziyordum. Gören bizi sevgili sanıyordu. Bu bile beni çok mutlu ediyordu. Yine eve gelmiştik. Onunla daha samimi olmam onu kendime aşık etmem lazımdı. Zaten onun da vardı gözü bende ben sadece olayları hızlandırmak istiyordum. Üzerimi değiştirirken pijamamın yırtık olduğunu fark ettim. Aklıma hınzır fikir geldi. Hemen iç çamaşırımı çıkardım. Amımı bir güzel temizledim.

Şırnak Orospu Numaraları

Kaymak gibi olmuştu. Sonra pijamamı giyindim kuzenimin yanına karşısına oturdum. Oturunca gözü direk amıma gitti. Galiba fark etmişti uyarmak yerine keyfini sürüyordu. Biraz utandım ama çaktırmama lazımdı. Bakışları bile beni etkilemiş amımın ıslanmasına vesile olmuştu. Sonra ayağa kalktım telefonu yere düşürdüm. Yerden alırken domaldım ve bütün vücudumu ona sundum. Bakışları ile resmen beni sikiyordu. Amımdan artık sular akıyordu. Sonra ayağa kalktım başım dönüyor numarası yaparak kucağına oturdum. O an da kalkmış siki amımın üzerine geldi. İçine girse bu kadar zevk almazdım. Ayağa kalktım ve önü am suyumla ıslanmıştı. Başladım dalga geçmeye altına yaptın diye. Oda acaba ben mi yoksa sen mi altına yaptın bir bak dedi. Ben dalga geçmeye devam ettim ve o sıradan sikini çıkardı bak kup kuru ben yapmadım dedi. Hadi sende aç bakalım kim yaptı dedi. Ben de açınca ıslak olduğunu gördük. Ya ben yapmışım dedim ve gülmeye başladık. Sonra o donup bakıyordu. Ben de ne oldu ilk kez mi am görüyorsun dedi.

Siirt Orospu Numaraları

Hayır dedi. Ama ilk kez bu kadar tatlısını gördüm dedi. Ben de tadına ne ara baktın belki acıdır dedim. O da bakmak lazım dedi. Ben dene bekliyorsun baksana dedim. Yavaşça yanıma yaklaştı ve amıma nefesi değmeye başladı. O bile boşalmama yetmişti. Boşaldığımı görünce çok güldü. Boşa gitmesinler dedi ve yalamaya başladı. O kadar güzel yalıyordu ki içim gitti gözlerim kararmaya başladı. Yalarken de ağzına boşaldım. Sıra ben de dedim ve sikini elime aldım. İlk defa yalayacaktım. Acemiydim dişlerimi değdiriyordum. Bana baktı zamanla öğreteceğim sana dedi. Çok mutlu oldum bu son olmayacaktı. Sonra sikini amıma sürtmeye başladı. İçime sokması için ona yalvarıyordum ama o gıcıklık yapıyordu. Siki am suyumla ıslanmıştı ve sikini göt deliğime getirdi. O kadar ıslandı ki zorlanmadan siki içime girdi. Zaten küçük boylu olduğum için beni kucağına alıp sikti. Kucağında zıplatarak sikti. Sonra nerene boşalayım dedi. Tadını merak ediyordum ve yüzüme boşal dedi. Yüzüme boşalmaya başladı. Çoğu ağzıma girdi. Tadı çok güzeldi. Eve dönene kadar beraber seks yaptık. Kızlığımı hala bozmadı. Ama bir daha ki sefere onu da bozduracağım. Seni seviyorum kuzen.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir