Sanal Seks Arkadaşı Numaraları

Merhaba arkadaşlar size bugün kürt sevgili nasıl döve döve siktiğimi anlatayım. Size de küçük bir tavsiye kürt bir kızla kesin Seks yapın. Seks yaptığınızı o kızlar sayesinde anlıyorsunuz. Kızlar gerçekten çok azgın ve seksin doruklarını sana yaşatıyor. Neyse ben okumak için tercih yaptım. Üniversite için. Bana doğuda bir yer çıktı çok moralim bozuldu. Çünkü kafamda batı da güzel bir yer kazanıp hem okuyup hem de kızlarla falan takılmaktı ama oraya gidince kararımdan vazgeçtim zaten. Neyse kazandım gittim oraya hemen çevre halan edindim ama kızlar var ya taş taş böyle memeler sıkışmış özgür olmak için resmen yalvarıyor. Neyse bir kanka edindim bu hafta sonu köye gitmek istedi bana da gel dedi tamam dedim. Beraber köye gittik. Tabi köye gelince herkes bana bakmaya beni konuşmaya başladı. Millet alışık değil sonuçta böyle sarışın mavi gözlü erkek görmeye onlar hep esmer siyah gözlü.

Seksi Kız Telefon Numaraları

Neyse arkadaşımla takılıyordum. Köyüm merkezine gittik herkes orada falan su almamız lazım beraber çeşmeye gittik. Bir kız gördüm böyle köy kızı belli tertemiz çok tatlı kız gördüğüm gibi neredeyse aşık oldum. Neyse böyle git gel yaptık. Arkadaşım bir gün işim var su sen alsana dedi. Bende olur dedim gittim çeşmeye akşam üstü olmaya hafiften hava kararmıştı. Baktım o güzel kızda oradaydı. Göz göze geldik. Gittiğim de o dolduruyordu. Beklerken konuşmak için adını falan sordum. Sohbet ederken çok yaklaşma Burada dedikodu çıkar dedi. Haklıydı ben de sohbet etmek istiyorum nasıl edebilirim telefonun var mı dedim. Oda yok ama eğer gerçekten konuşmak istersen saat akşam 8’de köyün ilerinse mağara var oraya gel dedi. Tamam dedim ve ayrıldık olayı arkadaşa anlattım. Vay be dedi kaç yıldır buradayım o mağaraya kızla gidemedim dedi. Mağarayı bana tarif etti. Saat 8 olunca mağaraya varmıştım. Baktım oda gelmişti. Gelir gelmez dudaklarıma yapıştı. Ne yapıyorsun dedim. Oda amacın bu değil mi dedi. Aslında bu değildi ama madem bunu istiyor evet dedim. Sonra dudaklarıma yapıştı tekrardan. Deli gibi öpüşüyorduk.

Ateşli Numaralar

Fena öpüşmüyordu. Acemi olması beni daha da azdırıyordu. Ben sadece öpüşürüz demiştim ama bir baktım elini sikime attı ve çıkarmaya çalışıyordu. Sonunda eliyle sikimi çıkardı ve eliyle oynayarak aşağıya indi. Sikini eline aldı ve yalamaya başladı. Öpüşmeden daha iyi sikimi yakıyordu. Şaşırdım sordum. Oda bazen babamla Seks yapıyorum. İlk başta zorla olmuştu ama artık bende alıştım dedi. Zor konuşuyordu yalamaktan kendini alamıyordu. Neyse bu baktım baya orospu gibi yalıyor Bende saçından tutup boğazına kadar sokuyordum. Ohh orospu senden de ne marifet var dedim. Sonra taşa uzandı amını açtı ve yala şerefsiz dedi. Emrin olur orospu dedim ve bacaklarında yalayarak amına çıktım. Köyde büyümesine rağmen amı tertemizdi. Yalayarak bunu ağzıma boşalttım. Sonra hadi sok onu içime dedi. Bende domalttım ve götünden sokacaktım ama bana bozuğum zaten amımdan sik geniş bir zamanda götten de silersin aşkım dedi. Bende sikimi amının dudaklarına dayadım. Artık bana yalvarmaya başladı. Ne olur sok onu içime dedi. Bende daha fazla dayanamadım ve içine tamamen soktum. Amı baya gelmişti rahat girdi. Deli gibi sikiyordum. Kız resmen sik hastası olmuştu. Sonunda altımda titreyerek ikimiz de iliklerimize kadar boşaldık. Üzerine yığıldım kendime zor geldim. Sonra dudaklarından öptüm teşekkür ederim dedim. Sonra burada olduğun zamanlar bana haber gönder her gün yaparız dedi. Bende tamam dedim. Bir daha ki gelişte buna ucuz telefon aldım. Artık onunla sürekli konuşuyorduk.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir