Mardin Orospu Numaraları

Merhaba arkadaşlar ben Buse. Size başımdan geçen garip ve gizli bir seks hikayesini anlatmak istiyorum. Biz ailecek ablamın yanına Antalya’ya gidecektik. Size memleketimi söylemek istemiyorum ama Antalya’dan bizim memleket otobüsle tam 15 16 saat falan sürüyor. Biz ailecek beraber bilet aldık. Ben babam annem ve abim. Abimle aramız çok iyidir. Bu arada abim 25 yaşında ben daha 16 yaşın da ergenliğe yeni girmişti. Ergenliğe girmemle beraber memelerim olgunlaşmaya ve büyümeye başlıyordu. Bu büyüme etkisiyle çok ağrı yapıyordu bu yüzden sütyen takmıyordum. O gün de yaz sıcağı olduğu için tişört giydim. Altına da etek ama eteğin altına sadece iç çamaşırı giyinmişti. Terminale geldik ve otobüs geldi. Annem ve babam beraber önümüz de oturdu. Biz de abimle beraber bir arkasında oturduk. Otobüs pek dolu değildi. Yoğunlukta ön taraflara doğruydu. Neyse yolculuk başladı ve yola çıktık. Uykum geldi ve abimin kucağına doğru uzandım. Uzanınca tişörtümden memelerim galiba gözükmeye başladı. Çünkü abim telefonla uğraşırken bir anda telefonu bıraktı ve bana bakmaya başladı. Ben de hafif gözlerimi açarak dışarıdan gelen ışıkla göz ucuyla abime bakmaya başladım.

Hakkari Orospu Numaraları

Bir süre sonra başımın altında sikinin sertleştiğini hissettim. Yüzüme sertliği değiyordu. Garip duygular sarmaya başladı içimi. Biraz hınzırlık yapmak abimi azdırmak geldi içimden. Ben de döner gibi yapıp tişörtümü daha da aşağıya çektim ve dudaklarımı tam abimin sikinin üzerine getirdim. Zaten altında şort olduğu için sanki siki ağzıma giriyordu. Ağzımın ıslaklığı sikini ıslatmaya başladı. Biraz da abimin sikinden zevk suyu gelmeye başladı. Dilimin ucuyla zevk suyunun tadına baktım. Gerçekten tadı çok hoşuma gitti. Onu yalamak istiyordum. Baktım abim elini memenin üzerine yanlışlıkla koyar gibi yapıp meme uçlarımı elliyordu. Daha fazla dayanamadım ve ne olacakça olsun der gibi işe koyuldum. Baktım annem ve babam uyuyordu. Yola çıkalı yarım saat olmuştu bir daha ki mola en az 2 saat sonraydı. Sikini daha belirgin yalıyor ağzıma sokmaya başladı. Baktım abimi sikini düzeltir gibi yapıp sikini şorttan çıkardı. Artım siki dudaklarıma değiyordu. Ağzımı açtım ve nefesimi ona doğru üfledim. Dil ucumla başını yaladım. E abim de boş durmuyor daha belirgin ve sert şekilde memelerimi ellemeye sıkmaya başladı. Abim bir anda boşalmaya başladı.

Iğdır Orospu Numaraları

O rezil olmasın diye sikini ağzıma dayadım ve hepsini yuttum. Midem hafiften bulanmıştı ama hoşuma da gitmişti. Sonra abim elini eteğimden bacaklarıma attı. Galiba yaptıklarımın karşılığı olarak o da beni boşaltacaktı. Yüzümü ona doğru döndüm ve sırt üstü yattım. Ona doğru bakıyordum ama utancımdan gözlerimi açamıyordum bile. Elini bacağımdan yukarı amıma getirdi. Önce iç çamaşırımın üzerinden amımı elledi. Zaten aşırı ıslanmıştı. Sonra bir baktım elini ağzına getirdi ve eline bulaşan am suyumu yalamaya ve koklamaya başladı. Yüzünde hafif tebessüm olmuştu. Sonra amımı ellemeye devam etti. İç çamaşırımı kenara çekerek kaymak gibi daha yeni tüylenmeye başlamış amımı ellememe elini am dudaklarımda gezdiriyordu. Sonra abi ben çok yattım biraz da sen yat dedi. Ve o kucağıma yattı. Yatmasıyla beraber dilini amıma değdirdi. Bir anda irkildim abim güldü ve yalamaya devam etti. Artık boşalacaktım. Bağırmamak için abimin kolunu sıkmaya başladım. Abim boşalacağımı anlayınca daha hızlı yalamaya devam etti. Sonun da dayanamadım ve ağzına boşaldım. Abim ziyan olmasın diye hepsini yaladı ve yuttu sonra abim düzeldi ve beraber uyuduk. Sabah oldu ve gece hiç yaşanmamış gibi hayatımıza devam ettik.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir