Kaşar Orospu Kız Numarası Ve Bayan Numaraları

Merhaba arkadaşlar siz başımdan geçen olayı anlamak istiyorum. Ben 31 yaşın da libidosu yüksek evli bir bayanım. Adım Melek. Büyük bir şehirde kocamla beraber yaşıyorum. Kocam dediğime bakmayın lafta koca. Çünkü sabah evden saat 6 da çıkar akşama ancak eve 5’de falan geliyor. Gelince de odaya geçip uyuyor. 9 gibi uyanıp yemek yer televizyonda bir şeyler izler ve tekrar uyur. Yatakta da haftada bazen 2 hafta da bir siktiğini zannederek beni siker kendi boşalır ve uyur.

Orospu Telefon Numaraları

İlgi desen yok sevgi yok nasılsın demek yok. Evde çok canım sıkılıyordu. Üst komşum olmasa akşama kadar evde patlarım. Komşuma her şeyi anlatırım tüm derdimi bilir. Bir gün sen de kocanı aldat bak benim kocam beni sikmese bana ilgi göstermese ben hemen aldatırım o koca demek ki beni hak etmiyor belki de o seni aldatıyor o yüzden eve yorun uykusuz geliyor. O yüzden eve gelince sana dokunmuyor. Bunları düşünürken aldatma fikri bana mantıklı geldi. Ama nasıl zaten apartman tanıdık yabancı nasıl sokardım ben de pek dışarı çıkan birisi değilim sosyal medya da kullanmıyorum. Neyse düşünürken tüp bittiğini fark ettim. Kocamı aradım işim var bakkalı ara sana tüp getirsin dedi. Bende sinirlendim tamam dedim ve bakkalı aradım. Kapalı bir bayan olduğum için üzerimi düzgün şeyler giyindim. Tüpçü geldi kapıyı açtım. Karşım da 20 yaşında yakışıklı uzun boylu bir çırak vardı. O an amım ıslandı evet ben bu adama bugün vermeliydim. Ama nasıl hemen onu mutfağa soktum ve gidip daha açık şeyle giyindin. Kırmızı saten geceliğimi giyindim. Tek seksi kıyafetim buydu. Mutfağa yanına gelince çok şaşırdı. Gözlerini üzerimden alamıyordu. Aynaya baktığım da bende şaşırdım orospu gibi duruyordum. Meme uçlarım sertleşti belli oluyordu. Sonra çocuğa dönüp işin bittiyse yatak odasında da sokulması gereken bir şey var. Sokabilirsen beraber gidelim dedim. O da siz nasıl isterseniz onu yaparım emrine amadeyim dedi.

Kaşar ve Orospu Kız Numaraları

Elinden tutup yatak odasına geçtik. Önünde dik çökerek sikini pantolonundan çıkardım. Siki kocamın sikinin 2 katı uzun ve kalındı çok mutlu oldum. Hemen elime aldım ve yalamaya öpmeye başladım. Kocamınkini hiç yalamamıştım. İlk kez yalıyordum ve bu mükemmel bir şeydi. Yaladıkça genç sevgilim saçımdan tutup boğazıma kadar soktu. Oda utangaçlığını atıp kendini hazırladı. Hızlandım ve ağzıma boşaldı. Sonra sıra bendeydi amımı açıp hadi sevgilim yala dedim. Utanmıyordum azgınlığım kontrolden çıkmıştı. Amıma yumuldu. Kocam sadece sikiyordu beni bu zevkleri ilk kez yaşıyordum. Hem şaşırıyor hem mutlu oluyordum. İnleyerek ağzına boşalmak istiyordum. Tam kafasını çekerken bacaklarımı sıkıştırdım ve artık ben amımı dudaklarına sürtmeye başladım. O şekilde ağzına boşaldım. Belki de hayatımda ilk kez boşalıyordum. Kendime zor geldim artık o koca siki içime alma zamanı geldi. Önünde domaldım ve o siki ellerimle amıma getirdim. Ona sadece sokmak kaldı. Dar amımı yara yara içime girdi. Deli gibi sikmeye başladı. Pozisyon değiştirdik üzerine çıktım. Öyle sikmeye devam etti. Sonun da beraber boşalmaya başladık. Hayatım da ilk kez bu kadar zevk almıştım. Sonra sevgilime aramızda kalsın bakkalı arayıp sipariş verdiğimde sen getir siparişi. Karşılığın da beni al dedim. Oda tamam aşkım deyip dudaklarımdan öpüp gitti. Hem aşık olmuştum hem de zevk aldım mutlu oldum. Bunu düşünerek uyuya kalmışım. Kocam geldi ve artık onun yüzüne bakmak bile gelmiyordu içimden ama maalesef anlamasın diye yine beni sikerken sesimi bile çıkarmıyorum. Sadece çabuk bitse de sevgilimi çağırsam ona siktirsem diyorum.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir