Gerçek Sıcak Sohbet Numaraları

Merhaba arkadaşlar benim adım Merve benim bir zamanlar kürt bir sevgilim oldu. Burada maksadım ırkçılık falan yapmak değil sakın yanlış anlaşılmasın benim tek amacım kürtlerin penisleri baya büyük ve kalın oluyor tabi ben bunu bilmiyordum acı bir tecrübe ile edindim. Neyse konuya geçelim ben Merve daha 18 yaşındaydım bu hikaye başıma gelince. Ben şu an 34 yaşındayım ama bu yaşıma geldim hala onun gibisini görmedim. Neyse o zamanlar Van depremi olmuştu bilmem hatırladınız mı? Depremden dolayı da okulları yıkılmıştı sevgilimin oda bizim okula farklı okullara dağıldılar. Arkadaşlarıyla da bir ev tuttular orada kalıyorlardı. Biz bununla lise 3 de tanıştık arkadaş falan olduk. Baya aramız samimiydi gerçekten bizim sınıfın erkeklerine kıyasla aşırı olgun ve aşırı tatlı konuşması vardı. Biz lise 4 de geçtik. Artık daha sabimi olmaya canımı falan konuşmaya başladık. Bir gün bahçede otururken bana çıkma teklifi etti. Heyecanla ve istekle kabul ettim.

Sıcak Sohbet Numaraları Türkiye

Sevgilim namazında bir çocuktu hatta bunların inanışına göre bir bayan ona değerse abdesti bozuluyordu. Bende bazen gıcıklık olsun diye buna sarılıyor öpüyordum. Neyse bir öğle arası herkes dışarı çıkmış sınıfta sadece biz kaldık. Ben buna sarıldık omuzuna yattım gözlerimi kapattım onu dinliyordum. Bir ara gaza geldim onu öpmek için kalktım. Oda ben kalktım diye bana baktı ben ona derken bir adan dudağından öptüm onu. Aslında amacım onu yanaktan öpmekti ama o an bir anlık dudaktan öptüm. Güldü Bende güldüm hoşuna gitti mi dedi. Evet dedim. Sonra bu yaklaşmaya başladı bana. Dudakları dudaklarıma değmeye nefesini hissetmeye başladım. Sonra beni öpmeye başladı dilini ağzıma sokmaya çalışıyordu. Bende dilini alıp ısırıyor onu içime çekerek canını yakıyordum. Sonra gözüm pantolonuna takıldı kocaman bir şey vardı. Sevgilime bu ne aşkım dedim. Gerçekten de o zamana kadar sik görmemiştim. Bana sik dedi. Görebilir miyim dedim oda olur ama bir şartla sende bana amını ve memelerini göster dedi. Tamam dedim Sikini pantolonundan çıkardı. O neydi öyle ya 21cm vardı cetvel alırım özellikle ölçtüm daha taşı 18 ama siki 21cm’di.

0542 ile Başlayan Sohbet Numaraları

Neyse bunu elime aldım ve ellemeye başladım. Buda sıra sende dedi. Bende gömleğimin düğmelerini açıp memelerimi sutyenden kurtarıp ona sergiledim. Yaşım 18 olduğu için fazla büyük değildi. Ama çok beğendi öpüp ısırdı. Neyse amında sıra dedi. Oturdu sıranın altında önüme diz çöktü bacaklarımdan elleyerek oradan eteğimin altından amıma geldi. Amım ıslanmıştı ilk kez böyle bir duygu hissediyordum. Harika hissediyorum. Neyse iç çamaşırımı sıyırdı ve amımı eline aldı ve yaklaşarak öpmeye yalamaya başladı. Harika bir duyguydu. İçim gidiyor ayakta duracak halim yoktu. İlk kez hayatımda boşaldım. Ve bir erkeğin ağzına. Sonra Sikini çıkardı ve göt deliğime sokmak istedi. Bende bilmiyorum ya olur dedim. Sikini tükürükledi ve göt deliğime dayadı. Hala sınıftaydık ve zilin çalmasına 15 dakika vardı. Sokmaya çalışıyor ama girmiyordu. Başı falan girdi ama o bile beni mahvetti. Çıkar onu hemen dedim. Çıkardı sonra arkadan götüme bakarak 31 çekip boşaldık. Hep sırtıma eteğimi bulaştı zile 5 dakika kaldı. Hemen üzerimize düzelttik eteğime bulaşan dölleri temizledik. O sırada tadına da baktım çok hoş tadı vardı. Neyse ders başladı ama ben acıdan oturamıyorum ki. Sürekli kalkıyorum lavaboya gidiyorum. Sadece başı girmişti ama o bile bana bu kadar acı vermişti. Sonra sevgilim eve falan çağırdı beni. Ama ben korktum sonra da ayrıldım. Pişman değilim sikse beni kendime gelemezdim.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir