Gerçek Bayanlarla Sıcak Sohbet Hattı

Merhaba arkadaşlar benim adım Buse. Ben 28 yaşında evli bir bayanım. Kocamı deli gibi seviyorum. Ona çok aşığım ama siki o kadar küçük ki seks yaparken hiçbir şey anlamıyorum bile. Bir şey içime giriyor ama ne giriyor belli değil. Ama kocam olduğu için ve onu çok sevdiğim için onu aldatmak başkasını düşünmek istemiyorum. Ama azgınlığım da beni baştan çıkarıyor. Bazen kocam evden çıktıktan sonra bilgisayardan porno açarak mastürbasyon yapıyorum. Kendimi parmaklıyorum bazen bir şeyler sokuyorum. Kocamın siki küçük olduğu için kalın bir şeyler de sokamıyorum amıma anlar diye korkuyorum. Neyse bir gün yine yaparken sitenin altta reklam gördüm. Gerçek sikiciyle tanışmak için mesaj atın diye. Neyse kayıt oldum sahte bir profil oluşturdum. Hemen mesajlar yağmaya başladı. Bir sürü kişi sikinin fotosunu atarak tanışalım yazıyordu. Ama aralarında muhabbete çok nazik giren bir kişi vardı ona cevap verdim. Konuştuk baya bana istersen WhatsApp’a geçelim dedi. Ben de zaten kocam telefonuma bakmadığı için verdim numaramı. Evli olduğumu mutlu olmadığımı her şeyi anlattım artık 1 aydan fazladır konuşuyoruz.

Gerçek Bayanlarla Ateşli Sohbet Hattı

Kocam evde olmayınca beni arıyor sohbet ediyorduk. Bir gece kocam eve gelmedi işten dolayı. Gece beni aramak istedi. Açtım telefonu başladık konuşmaya. Gece ilerledikçe konu sekse geldi. Ben de kocamla olan durumu ona anlattım. Siki çok küçük olduğu için mutlu değilim falan anlatıyordum. Sonra bir anda ona seninki ne kadar dedim. Oda 18 19cm vardır dedi. Çok şaşırdım kocamınki ancak 13 cm vardı. Neyse görmek ister misin dedi bana. Çok merak ettim ama görmekte istiyordum tamam dedim nasıl olacak. Beni görüntülü aramak istedi kabul ettim. Ve aradı heyecanlı olduğum için direk konuya girmedi. Heyecanım gidince sikini dışarı çıkardı off gerçekten dediği kadar vardı kocaman siki vardı. Ona dokunmak yalamak istedi canım. Amım da ıslanmaya başladı. Çaktırmadan o görmeden amımla oynamaya zevke gelmeye başladım. Bende azınca daha çok cesaretlendim. Bana sende memelerini göster dedi. Biraz naz yaptım o nazik konuşmasıyla bana yalvarması hoşuma gidiyordu. Sonra bir mememi açarak ona gösterdim.

Bayanlara Ait Canlı Sohbet Numaraları

Ucunu yalar mısın dedi. Heyecanlandım ilk kez kendi bedenime bu kadar dokunuyor ve yalıyordum dediğini yaptım hoşuma gitmişti. Kocam neden bunu yapmıyordu. Sonra amımı göstermemi istedi. Zaten çok azdığım için sözünü ikiletmeden hemen açtım ve ona gösterdim. Amım kaymak gibi tertemizdi. Zaten pis olmasını sevmezdim. Oda seni siktiğimi düşünerek amınla oyna dedi. Dediklerini sorgulamadan yapıyordum. Sonra amıma sokacak bir şey bul dedi. Gazoz şişesi alıp geldim. Onu sikim gibi düşün ve yala dedi. Başladım şişeyi sanki bir sik gibi hayal ederek başladım yalamaya artık ben de aşırı zevk alıyordum. Sonra onu amına sok dedi. Başladım onu amımın dudaklarında gezdirip yavaş yavaş amıma sokmaya. Şişenin soğukluğuyla amıma girmesi neredeyse boşalacaktım ama erken boşalmaya niyetim yoktu. Amımın suyu bulaştığı şişeyi yalamamı istedi. İğrenmeden yaladım amımın suyunun tadı mayhoştu ama hoşuma gitti. Sonra tekrara amıma soktum ve karşılıklı mastürbasyon yapmaya başladık. Amıma sokarken göt deliğimi de ona gösteriyordum. Ona da sokmamı istedi ama şu an onunla vakit kaybedemezdim. Sonunda oda bende oluk oluk boşalmaya başladık. O sikten ne kadar meni aktı onları yalamak yutmak geldi içimden ama uzaktık. Neyse o gece farklı şekillerde birbirimizi boşalttık. Sonra yatakta uyuya kalmışım. Artık kocam sikmese de sorun olmuyordu. Çünkü internet sevgilimle her gün karşılıklı boşalıyorduk. Her gün arıyordum onu. Buluşmak çok istiyor ama ben henüz hazır değilim.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir