Gaziantep Orospu Numaraları

Merhaba arkadaşlar benim adım Fatih. Size başımdan geçen gerçekten enteresan bir hikayeyi anlatmak istiyorum. Ben İstanbul da üniversite kazandım. O zamanlar daha 19 yaşın da kızlar hakkın da sürekli bir şeyler öğrenme arzusu vardı. O zamanlar bilgisayardan hack işinden baya anlıyordum. Bir gün apart ta otururken canım çok sıkıldı. Yaptığım şey çok yanlıştı biliyorum ama aklıma bir fikir geldi. Uzun zamandır bir program üzerinde çalışıyordum programın amacı wifi üzerinden benim telefonuma bağlanan kişinin tüm kişisel hesaplarına ulaşmaktı. Programın sonlarına gelmiştim. Oturdum bilgisayarın başına. Programı bitirdim ve telefona attım sıra denemekte vardı. Wifi mi açtım ve gelecek avımı beklemeye başladım. Çok geçmeden birisi bağlandı. Tüm verilerini indirdim ve içinden işime yaracak şeyler aramaya başladım. Hiçbir şey çıkmadı umudum bitmek üzereyken bir kız bağlandı baya popüler ve yollu bir kızdı. Tüm verilerini indirdim ve içini kurcalamaya başladım. Normal fotoğraflar ve notlar vardı umudum kaybolurken e arşiv diye bir klasör gördüm.

Bitlis Orospu Numaraları

Tıkladım ve gözlerime inanamadım. Çünkü klasörde bir sürü video ve resim vardı hemen hepsini indirdim ve yatağıma geçtim. Önce fotoğraflara bakmaya başladım. Ayna karşısında çıplak banyoda apart ta çektiği çıplak ifşalarıyla doluydu. Gözlerime inanamadım herkesin hayal kurduğu kızın tüm fotoları elimdeydi. Videolara baktım ve sakso seks videolarıyla doluydum. Sonra aklıma bir fikir geldi hemen benim yabancı numaralarım vardı. Birisinden whatsapp üzerinden kıza mesaj attım ve elimdeki bazı foto ve videoları ona gönderdim. Kız baya şaşırdı silmem için yalvardı. Ama ben kolay kolay silmeyi düşünmüyordum. Bana para teklifi etti ama ben kabul etmedim. Sonra bana daha tatlı davranmaya başladı. O videodaki gibi şeyler yapmak ister misin dedi. Ben de nasıl olacak dedim. Bana adres ver oraya geleyim istediğini yapalım ve çıkışta her şeyi sil dedi. Mantıklı geldi. Eğer yamuk yaparsan bilgilerini sosyal medyaya atarım dedim. Korktu hemen arkadaşın evini ayarladım adres verdim ve baktım 1 saat sonra o da geldi. İçeri girdi ve demek ki o şanslı kişi sensin dedi. Sonra beni burada bekle dedi ve odaya geçti. 5 dakika sonra saten siyah transparan bir gecelik ve altına da kırmızı iç çamaşırıyla geldi. Gerçekten inanamıyordum.

Batman Orospu Numaraları

Güzelliği karşısında hayran kaldım. Beni koltuğa itti ve hadi başlayalım dedi. Pantolonumu açtı ve sikimi eline aldı. Direk ucunu ıslatıp yalamaya başladı. Bu kadar profesyonel olduğu aklıma gelmezdi. O kadar güzel yalıyordu ki 5 dakika dayanamadım ve ağzına yüzüne boşaldım. Şimdi sıra sende evet anlaşma yaptık ama ben de zevk almak istiyorum beni kıvama getir dedi. Ben de olur dedim karşım da iç çamaşırını çıkardı. Ben boynundan aşağıya doğru yalamaya öpmeme morartmaya başladım. Memelerine geldim. Uçlarını ağzıma aldım ve ısıra ısıra yalıyordum acı çekmesi hoşuma gitmişti. Sonra amına geldim am dudaklarını bilerek ısırıyor öyle yalıyordum. Sonra sikimi çıkardım ve bir anda amına soktum. Meğer bizim orospu bakireydi. Amından kanlar geliyordu ben bir anda durdum ve o dönüp bana bakireliğimi bozdun bari hakkını ver durma devam et dedi. Üzerimde ki şoku atlattım ve köklemeye başladım. Poposuna tokat ata ata sikmeye devam etti. Arkasına tırnaklarımı geçiriyordum. Şiddetten o da bende zevk alıyorduk. O 3 kere boşalmıştı altımda sıra bendeydi hemen yüzünü çevirdim ve ona tokat atarak yüzüne boşaldım. Sonra dönüp bana buraya zorla geldim ama bundan sonra bu evden çıkmam dedi. Sonra ben de sözümü tutup her şeyi sildim. O günden sonra beraber eve çıktık. 4 yıl boyunca onunla seks yaptık.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir