Escort Numarası Sohbet Türkiye

Merhaba arkadaşlar benim adım Musa size başımdan geçen hikayeyi anlatmak istiyorum. Aslında bu sayfada bir iki hikaye yazdım. İnsan yazdıkça rahatlıyor böyle huzur oluyor burada anlattıkça. Ben o zamanlar üniversite okumak için farklı bir memlekete gittim ama şimdi tanınmamak için şehri ve gerçek adımı erkek istemiyorum. Neyse şehre falan gittim baya güzel falan şehirdi ama bir türlü arkadaş edinemiyordum. Bende sosyal medyada arkadaş edinmeye falan aradım. Bir tane kız gördüm kapalı alımlı bir kız çok güzel. Mesaj attım buna sohbet falan etmeye başladık. Aramız baya iyi olmaya başladı. Yavaş yavaş daha da samimi oluyorduk. Bir ada buluştuk maksat bana şehri öğretecek gezdirecekti. Neyse buluştuk kız gerçekten aşırı güzeldi. 90 beden memeleri vardı kapalı kızdı bazen dar giyiyordu memeleri götü zor sığıyordu kıyafetin altına satılıyorduk böyle memelerini hissediyordum. Poposuna dayamak için arkadan sarılıp öpüyordum.

Ateşli Sohbet Hattı Numarası

Neyse kızda bana hastaymış o gün sevgili falan olduk. Bende bunla Seks sohbetine girmek için genel erkek yalanları söylemeye başladım ihtiyacım var falan ben erkeğim bunları yapmazsam kasıklarım ağrır dedim. Neyse dedi sohbet etmem ama fotoğraf atabilirim dedi. Bende heyecanlandım aslında fotoğraf atacağını tahmin etmedim beklemeye koyuldum. 5 dakika geçti baktım fotoğraflar geldi. Bir baktım kırmızı gecelik giyinmiş siyah fileli çoraplar falan geceliğin içinde de sutyen giyinmeyi memelerin uçları belli oluyordu. Neyse fotoğraflara 2 3 posta attım. Yine buluştuk bana ev boş dedi. Bende duruyoruz kalk size gidelim dedim. Zar zor ikna ettim onu. Eve girdik girer girmez dudakların yapıştım deli gibi öpüyordum onu dur dedi üzerime rahat şeyler giyeyim dedi. Girdi içeri. Bir geldi nutkum tutuldu. Kırmızı zaten gecelik altına sutyen giyinmedi. Alttan fileli çorap altına da siyah dantelli iç çamaşırı. Off dedim ve bir anda üzerine atladım. Bu güzellik karşısında daha fazla dayanamadım. Kızın daha yaşı 16 idi. Bu yaşında bu seksilik off anam. Neyse bunu yatağa attım. Üzerine çıktım dudaklarından aşağıya öpe öpe memelerine geldim. Kocama memelerini öpmeye ve onları ısırmaya başladım. Kocamandı elime zor sığıyordu. Uçlarını ısırdım baktım oda kıvama geldi. Sikimi eline verdim ama yalamak istemedi olsun dedim biraz nazlı bir kızdı.

Sabit Hat Sohbet Hattı Numaraları

Pek üstüne gidip ilk günden onu korkutmak istemiyorum çünkü daha çok şeyler yaşayacağız. Sikimi elledi amını yalamak istedim ama o kadar nazlı ki güzelliğine kıyasla nazında haklı kız. Neyse tamam dedim elimi amına attım ve amını ellemeye başladım. Oradan göt deliğine getirir orayı ellemeye götüne sokmaya çalışıyordum. Amacım kızı kıvama getirip o göt deliğini genişletip sokmak. Kız daha 16 yaşında amdan sikmek istemem başıma bela almam. Neyse elimle göt deliğine sokmaya başladım ama orası da bana çok pis geliyordu içimden yapmak istemedim. Memelerine diktim gözümü onları sikmek istiyorum. Onu yatağa yatırım üzerine çıktım ve sikimi memelerinin arasına soktum ve ona memelerinin arasına tükür dedim. Tükürdü ellerinle memelerini sık dedim. Dediğimi yaptı ve memelerine git gelmeye başladım. İnanamazsınız o kadar am siktim ama bu farklı bir şey bu çok farklı bir şey cidden o kocaman memelerinin arasına da gidip gelmek çok farklı ağzımdan sular akmaya başladı. Hızlandım ve yüzüne boynuna memelerinin arasına boşalmaya başladım. Güldü. Neden dedim azından salyalarını akıyor dedi. Utandım. Sonra Spermleri alıp yüzüne sürdü. Faydalı bunlar dedi ve yüzünde baya bekletti. Sonra yüzünü temizledi dudağından öptüm ve evden çıktım. Sonra zaten beni terk etti hala çok pişmanım keşke onu orada amını sikseydim. Gerçekten çok güzel kızdı ve onu kaybetmek koydu belki kızlığını bozsaydım benimle ayrılmazdı.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir