Erzurum Orospu Numaraları

Merhaba seks hikayesi okurları bugün size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Önce size kendimi tanıtmak isterim. Benim adım Buse 29 yaşında türbanlı bir bayanım. Türbanlı olduğuma bakmayın ben de normal insanlar gibi sekse düşkün ve düzenli seks hayatı olan bir bayanım. 2 yıldır bir sevgilim var. Aramız çok iyidir birbirimize güvenir ve birbirimize saygımız vardır. O beni aldatmak ben de onu aldatmaz demek isterdim ama yapamıyorum çünkü bir kere onu aldattım ve bunu tadını aldıktan sonra daha da duramadım. Sevgilimle dediğim gibi aramız çok iyidir sürekli farklı fanteziler yaparız. Yine her zaman ki gibi bir sabah uyandım güzelce üstümü giydim o gün kırmızı bir kazak siyah bir başörtüsü ve deri bir etek giyindim. Deri eteğin altına da diğer kilotlu çoraplarım temiz olmadığı için fileli çorap giyindim. Sabahları iş yerine otobüs ile gidiyorum ve sürekli otobüs dolu ve tıklım tıklım oluyordu. Nefret ederim kalabalık otobüslerden ama mecbur dayanıyordum. Yine kalabalık olduğu bir gün otobüse çok yakışıklı bir erkek girdi.

Erzincan Orospu Numaraları

Normalde sevdiğim olduğu için erkeklerden fazla etkilenmezdim ama bundan çok etkilendim. O erkek otobüse binip tam benim arkama geldi. Parfümünün kokusu burnuma geliyordu. Bu koku bile ıslanmama yetti de arttı bile. Otobüs giderken fren ve dur kalk yapa yapa arkamda ki erkek daha da yapıştı bana ve yanımda da yaşlı sapık bir erkek vardı ondan koruma için galiba tam arkama geldi. Otobüs de her duraktan yolcu aldığı için daha da çok kalabalık oldu. Otobüs dur kalk yapa yapa tamamen bedeni arkama dayandı. Hatta bir süre sonra sikinin sertliğini bile hissetmeye başladım. Çok hoşuma gitmişti arkama dönerek onaylar ve hoşuma gittiğini anlatır şekilde ona gülümsedim. Onun da bana gülümsediğini gördüm. Ve artık arkamda daha rahat ve daha istekli olmaya başladı. O bana yanlışlıkla dayanmaları daha belirgin ve istekli oldu. Bir zaman sonra elini arkamda hissettim. Deri eteğimi sanki yukarı doğru kıvırıyordu. Bende ona eşlik etmek istedim ve elimi arkaya sikine attım. Aman tanrım bu nasıl sertlik ve kalınlıktı sanki ilk defa bir bayanın vücuduna elleri değiyordu. Onun da yardımıyla elimi içeri soktum ve sikini dışarı çıkardım.

Tunceli Orospu Numaraları

Zaten otobüs aşırı kalabalıktı kimsenin görmesi imkansızdı. Eteğimi yukarı kıvırınca sikini alıp götüme bacak arama dayamaya başladım. Artık o otobüsten bağımsız akamda sessiz sessiz git gel yapmaya başladı. Bir elini de kenardan meme tutmaya başladı. Ben o arkamdaki sertliğin tadına bakmak istiyordum. O sırada telefon çaldı aklıma bir fikir gelmişti. Telefonu almak için çantamı yere koydum ve sanki çantamı kurcalar gibi yer eğildim telefonu hızlı hızlı alıp sessize aldım. Aşağıya eğilince ağzım tam sikine denk geldi ve yavaş yavaş sikine yanaştım sikini bir anda ağzıma aldım. O sıradan adam ohh dedi ama bunu sadece ben duydum iyi ki başkası duymadı. Sikini o pozisyonda yalamaya devam ettim. Bana kalsa sabaha kadar yalardım ama dikkat çekmek istemedim. Yine ayağa kalktım ve aynı pozisyona geçtim. Sikini bacak arama sokup git gel yapmaya devam etti. Bir ara o kadar hızlandı ki boşalacağını anladım. Tam arkama dönüp boşalma diyecektim ki bacak aramda sıcaklık hissetmeye başladım artık çok geçti benim de hoşuma gitmişti. Sonra sikini çıkarıp ilk durakta indi. Bende o bacak aramda ki menileri hiç silmeden akşama kadar çalıştım. Akşam eve gidince o menileri yalayarak mastürbasyon yaptım.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir