Dul Bayan Arıyorum Telefon Numarası

Merhaba arkadaşlar bugün size okul müdürüyle başımdan geçen olayı anlamak istiyorum. O zamanlar daha 16 yaşındaydım. 16 yaşımda olduğumu söylüyorum ama boyum baya uzun ve olgun duruyordum. Memelerimden baya büyük popomda baya büyüktü. Beni görseniz 16 yaşında falan düşünmezsiniz. Neyse ben baya kavgacı bir kızdım boyumun da verdiği avantajla sürekli kava eder sınıfta racon kesiyordum. Herkes benden baya korkuyordu. Neyse bir gün yine kavga ettim okulda müdür yanına çağırdı beni odamda bekle konuşacağız dedi. Gittim odasına artık baya kızgındı galiba bu sefer okuldan uzaklaştırılacaktım. Ama bir çare bulup bu cezadan kurtulmam lazımdı. Neyse bekledim herkes derse girdi müdür yanıma geldi başladı bana bağırmaya çağırmaya. Ben ağlamaya başladım. Ağladığımı görünce sakinleşti. Geldi yanıma oturdu sana öyle bir ceza vereceğim ki akıllanırsın daha da kavga yapmazsın dedi. Ben korktum rezil edebilirdi beni. Neyse oturdu koltuğa yanıma gel dedi. Gittim masaya domal dedi. Nasıl dedim domal çabuk dedi.

Dul Bayan Arkadaş Sitesi

Korktum domaldım. Eteğimi elinde ki ince çubukla yukarı kaldırdı sonra da elindeki çubukla eteğimi tamamen kaldırdıktan sonra vurmaya başladı. İlk başta tatlı tatlı vuruyordu. Ama hızlanmaya başladı. Bu olay canımı yakmıyor hoşuma gidiyordu. Neyse bir baktım sikini fermuardan çıkardı bana vura vura sikini okşuyordu. Siki kocamandı görünce heyecanlandım. O sırada kapı çaldı müdür bekle dedi. Sonra bana masanın altına gir dedi. Girdim ama sikini içeri sokmadı gir dedi. Sınıf hocamız sınıfa girdi. Oda çok seksi bir hocaydı. Aklıma gıcıklık olsun diye hocayla konuşurken sikini yalamak geldi. Masanın altından sikini elime aldım görünmem imkansızdı ve öpmeye dokunmaya yalamaya başladım. Ben yaladıkça müdür bey kıvranıyor ses tonu değişmeye daha içten derinden gelmeye başladı. Çok mutlu oluyordum. Baktım kasılmaya başladı durdum. Boşalırsa belli olurdu yavaş yavaş ucunu yalamaya başladım. Sonra işim var dedi ve öğretmeni odadan gönderdi. Beni masanın altından çıkardı demek oyun istiyorsun dedi. Ben de gülerek hak ettiniz efendim dedi. Kaldırdı beni ve saçımdan tutup sikine getirdi. İlk kez sik yalamama rağmen güzel yalıyordum.

Dul Bayanlarla Kesintisiz ve Sınırsız Sohbet Edin!

Baktım müdür gözleri gitmeye başladı boşalacağını anlayınca daha çok hızlandım. Sonunda ağzıma boşaldı ve rahatladı minik aşkım. Sikini temizledim ve tekrar kaldırmak için yaladım. Siki kalkınca beni masaya tekrar domalttı. Bu sefer vurmak yerine bacak arama sikini soktu. Siki kilotlu çorabımın arasından gidip gelmeye başladı. Bacaklarımı da kısınca daha çok zevk alıyordu. Belli ki fantezisi vardı. Bir şey demedim. Devam etti. Ama bende zevk almak istiyordum. Böyle olmaz dedim ve çorabı dizlerime kadar ve iç çamaşırımı da dizlerime kadar indirdim ve yine domaldım. Bu sefer sikini yine bacak arama soktu ama siki amıma değdiği için bende zevk alıyordum. O bacak arama girdikçe sikinin başı am dudaklarımın arasında gidip gelmeye başladı. Artık bende zevk alıyordum ve amım sulanmaya başladı. Sürterken dayanmadım boşalmak istiyordum. Daha hızlı ol sikicim dedim. Bunları söyleyince gaza gelip daha hızlı sokuyordu bacak arama. Sonunda dayanamadım oda bende beraber boşaldık. Alttan hep iç çamaşırımın içine spermleri doldu. Bazıları da amıma gelmişti. Amımdaki spermleri parmağımla aldım ve müdürün dudaklarına ağzına sürdüm. Kendi spermini ve am suyumun bulaştığı parmağımı yalattım. Sonra iç çamaşırımı amıma çektim. Spermleri amımın çevresine doldu. Müdür dudağımdan öperek cezan bitti eğer başına belaya sokmak istersen sokmadan önce beni düşün. İlla sokacaksan da gel de ilk ben sana sokayım dedi ve güldü. Tamam biricik aşkım dedim. Çıktım odadan sınıfa gittim. Hala müdürün spermleri amımda o sıcaklığını hissediyordum. O günden sonra ne zaman kavga etmek istesem ilk onun yanına gidiyorum canım aşkım benim.

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir