Canlı Sıcak Sohbet Hattı

Herkese merhaba arkadaşlar. Size hayatımın en güzel anısını anlatacağım. Hazırsanız başlayalım. Benim adım Ayşe 32 yaşında ev hanımıyım bu olay başıma 23 yaşında düğünümün olduğu akşam geldi. Benim çocukluktan beri sevdiğim Mehmet vardı hayatımın aşkı o da bana çocukluktan beri aşıktı. Bütün köy bizim aşkımızı biliyordu ve herkes bizim aşkımızı örnek alıyordu. Ama yaşım geçtikçe evlenme yaşına geldikçe babam beni para olarak görmeye başladı. Mehmet fakir bir ailenin çocuğuydu ve onla görüşmeme izin vermiyor her fırsatta beni ona vermeyeceğini söylüyordu. Bana zengin kocalar bulmaya çalışıyordu çünkü başlık parası alacaktı ve ömür boyu hayatı parayla geçecekti. Ben de beni veremez ben varmam o adamlara deyip ciddiye almıyordum ama bir gün iş ciddiye bindi.

Canlı Sohbet Hatları Ücretli Mi ?

Zengin bir aile beni evde kalmış 35 yaşında çocuğuna istemeye gelmişti. Babam tabi ailenin zenginliğini duyunca her şeyi unuttu benim fikrimi bile almadan 100 bin TL ye anlaştı. Ve beni o adama verdi daha doğrusu para karşılığında sattı. Korktuğum şey başıma gelmişti. Ağladım olmaz o adama varmam dedim ama beni dinlemedi büyüklerin varken sana laf düşmez dedi beni odama kapattı sabahlara kadar ağlıyordum. Hiçbir şey yemiyordum babamın yüzünü görmemek için odamdan çıkmıyordum. Mehmet’e gidip her şeyi anlatmak istiyordum beni kaçır gidelim buradan demek istiyordum ama odamdan çıkamıyordum beni eve hapsetmişti taş kalpli babam. Böyle böyle günler cehennem azabı gibi geçti ben bitkin ve yorgun düşünmüştüm. Ama babam bir an önce düğünü yapmakta kararlıydı beni değil alacağı parayı düşünüyordu çünkü. Düğün günü gelmişti. Mehmet’e haber göndermiştim ben senin olmak istiyorum başkasına varmak istemiyorum beni kurtar demiştim. Gelinliğimi zorla giydirdi annem odamda ağlıyordum.

En Kaliteli Canlı Sohbet Hattı

Etme kızım yapma kızım diyordu ama fayda etmiyordu ağlaya ağlaya bahçeye indim ve nikahımız kıyıldı. Oynamalar halaylar birbirine karıştı. Herkes delice eğleniyordu ben de gelenleri gözetlerken birden Mehmet gözüme çarptı. Heyecandan ölecektim o an bana gözleriyle bir şey anlatmaya çalışıyordu. Gözlerine bakınca bana evi gösteriyordu odana çık demek istiyordu. Ben de karnım ağrıyor lavaboya gideceğim bahanesiyle hemen odama koştum. Az sonra Mehmet bir yolunu bulup odama kadar geldi. Kapıyı açtığı gibi hiç konuşmadan dudaklarıma yapıştı. Delice öpüşüyorduk. Her şeyi unutmuştum resmen sadece o anın zevkine bırakmıştım kendimi artık Mehmet’indim kendimi onun güçlü kollarına bıraktım. Mehmet senin o adamın olmasına izin vermeyeceğim benim olacaksın benim kadınım olacaksın dedi. Ben de ben hep senin olacağım ilk de senin olmak istiyorum hadi karın yap beni her şeyimle seninim dedim. Mehmet gelinliğimin altına girip kalçalarımı yalamaya başladı benim gözlerim zevkten gidiyordu resmen hadi Mehmet sahip ol bana senin olayım diye inliyordum.

Ateşli Canlı Sohbet Hattı

Gelinliğin altından bir güzel yaladı amımı ben de dayanamayıp yüzüne boşaldım bütün sularımı içiyordu azgınlıktan ölüyorduk ikimiz de. Sonra o an gelmişti Mehmet içime girmişti zarımı yırtmıştı artık onun olmuştum onun kadını olmuştum ve ömür boyu da öyle olacaktım. Kanlarımı temizleyip o mendili de cebine koydu anı olarak saklayacağım dedi. Birkaç dakika daha beni siktikten sonra aşağıdan gelen seslerle ayrılmak zorunda kaldık. Herkes beni bekliyordu Mehmet’i camdan yolladım ben de üzerimi toplayıp hemen alta indim. Artık düğün olabilirdi benim için önemi yoktu. Ben Mehmet’in olmuştum bir ömür boyu da onun kadını olacaktım. Düğünüm oldu ama Mehmet’le yine fırsat buldukça sikişmeye devam ediyorduk. Şu an 3 çocuğum var ama ikisi Mehmet’in ama kocamın ve kimsenin bundan haberi yok. Bu benim değil babamın suçu yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir