Canlı Porno Sohbet Hattı

Merhaba, size hayatım boyunca unutamadığım bir hikayemi anlatmak istiyorum. İsmim Selma, uzman psikoloğum. İnsanlara her türlü sosyal, psikolojik ve bazen de cinsel konularda yardımcı olup yol gösterirken kendime bir türlü yol gösteremiyordum. Cinsel durumlarda bir türlü kendi hayatımı düzene sokamıyordum. Gerçek anlamda sex hayatım çok kötüydü ver bir türlü düzene oturtamıyordum. Bir sürü erkek arkadaşım ve birçok sex deneyimim oldu aslında ama maalesef hepsi hüsranla sonuçlanınca ilişkilerim de raydan çıktı ve çok kısa sürdüler. En uzun ilişkim 1 ay sürüyordu kötü tecrübelerden sonra benden ayrılıyorlardı. Kız arkadaşlarım benimle dalga geçiyordu erkekleri elinde tutamıyorsun senin elinden böyle alırlar erkekleri diyorlardı bu da çok gururuma dokunuyordu. Ama gerçekten de haklıydılar ve elimden bir şey gelmiyordu. Ban gelecek bir sihirli değneği bekliyordum ve sonunda gelmişti o sihirli değnek evet evet yanlış duymadınız bir anda her şey tersine dönmüştü ve ilişkilerim yoluna girmişti nasıl mı hemen anlatıyorum.

Canlı Sohbet Numaraları

Ofisime orta yaşlarda sakin relax ve olgun bir adam gelmişti bir sürü sorunları vardı tabi ki başka burada ne işi vardı ama yüzüne bakınca hiç anlaşılmıyordu bir sorunu olup olmadığı gayet olgun ve oturaklı bakıyordu. Sorunlarını anlamak ve ona bazı şeyleri anlattırıp rahatlatmak ve sorunların köküne inmek için sorularımı yöneltip ağzını arıyordum ki birden bana hayatında bir erkek yok di mi diye sordu. Ben afallamıştım nasıl yani o kadar belli mi ediyordum. Benim yapmam gereken şeyi o mu bana yapıyordu yoksa. Şaşkınlığımı gizleyip sakince cevap verdim yok ama nereden anladınız siz de mi psikologsunuz yoksa dedim ortamı yumuşatmak adına. Hayır dedi erkeklerin dilinden anlamıyorsun sadece seni bu ele verdi. Doğru soruları sorup ağzımdan istediğin cevabı alamıyorsun dedi. Adeta şok oldum resmen rolleri değişmiştik. Ben de bir an boşlukta bulunup kendimi ele verdim bana öğretir misin diye sordum ağlamaklı ses tonuyla. Tabi ki dedi ve anlatmaya ve uygulamalı göstermeye başladı adeta o doktor olmuş beni tedavi ediyordu ben de karşı koyamıyordum küçük sarılmalar ince dokunuşlarla bana bazı püf noktaları öğrettiğini söyleyerek git gide daha da yakınlaşıyordu. En sonunda işte son önemli nokta deyip dudaklarıma yapıştı.

7/24 Canlı Sohbet İmkanı

Ben de bu anı bekliyordum sanki 30 senedir. Öyle ateşli öpüşüyorduk ki masanın üzerinde ne varsa yerlere düşmüştü. Bütün içimde kalan o çekingen kızı o cahil cinsellik bilmez kızı dışıma vurmuştum en azgın halimle kendimi ona savunmasız hale getirmiştim. Beni kucağına aldı bütün odayı gezdik bu pozisyonda resmen öpüşe öpüşe ama hala ateşimiz sönmüyordu. Beni koltuğa oturtup pantolonumu arkadan yırttı ve kalçalarımı yalamaya başladı öyle bir yalıyordu ki ben zevkten kendimden geçmiştim. Sonra sırtımı yalaya yalaya yukarı çıkıp sütyenimi çözdü arkadan elleriyle memelerimi okşuyor yarrağını da kalçalarıma sürtüyordu ben resmen zevkten inliyordum bir an önce o yarrağı görmek bir güzel yalayıp içimde hissetmek istiyordum. Bir anda beni çevirdi ve 20 cm yarrağını ağzıma doldurdu gırtlağıma kadar inmişti resmen öyle azmıştım ki adamın taşşaklarını bile ağzıma alıp bir güzel yaladım. Amım adeta yanıyordu sik beni diye inlemeye başladım. Beni kucağına alıp bir güzel zıplata zıplata sikiyordu ben artık dayanamadım öyle bir boşaldım ki oda hep su olmuştu ama duramıyorduk yarım saat aralıksız o pozisyonda sikiştik sonra etrafı bir güzel toparlayıp bir sonraki randevuyu ayarlayıp günlük hayatımıza döndük. İşte bugün benim hayatım tamamen değişti ve erkekleri daha iyi anlamaya daha doğru yaklaşmaya başladım boşuna dememişler sikişte keramet vardır diye 🙂

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir