Alo Sex Hattı

Merhaba arkadaşlar size köyümüze yaz tatilinde gelen yakışıklı erkeği nasıl elde ettiğimi anlatmak istiyorum. Ben köyün imamının kızıyım. Evet doğru duydunuz babam köyün imamı ve ben kapalı bir kızım. Zorla babam tarafından kapandım için hep açık oldu ve hep açılmayı istiyordum. Ama babamı da üzmek istemiyorum o yüzden dediğini yaptım. Neyse bizim köye yazları gelen bir erkek vardı çok yakışıklıydı köyün bütün kızları buna hastaydı hepsi altına yatmak için ellerine fırsat geçse hayır demezler. Bende ne buluyorsunuz bu çocukta dedim. Aslında bende hastaydım ona ama belli etmek istemedim. Onlar da sen onunla bırak konuşmayı yan yana 2 dakika dur ne istersen yaparız dediler. Bende ben bu erkekle yatarsam bana ne veririsiniz dedim. Onlar de hepsi 100tl atarız dedi. 7-8 kişi vardı. Ret etmedim kabul ettim. Hem para kazanacaktım hem de erkeğimi elde edecektim. Bir gün otururken babamlar salı olduğu için şehre indiler ancak akşama gelirlerdi.

Canli Sex Sohbet

Ben de tayt ve atletle evde takılıyorum. O çocuk geldi kapıyı açtım. Beni görünce küçük dilini yuttu zor konuştu. Babamı sordu bana bende burada yok dedim ama gelir birazdan buyur içerde bekle dedim. Oda erken gelecekse oturayım dedi ve içeri geçti. İşte elime önemli bir fırsat geçti. İçeri oturdu ne istersin dedim. Su alırım dedi. Ben de suya dedemin sik kaldırıcı ilaçları vardı onlardan ezdim koydum ve ona verdim. Hepsini içti ve oturduk sohbet ederken baktım siki kalkmaya başladı. Güldüm neden güldün dedi bende önüne baksana dedim. Özür diledi. Kalkmak istedi böyle gitme gören yanlış anlayacak indir şunu dedim. Babam gelecek tövbe yarabbi böyle görürse yaşatmaz seni dedim. Babamda gerçekten sert birisiydi herkes ondan korkardı. Baktım korkmaysa başladı. İstersen sana yardım edebilirim korkma bu kadar dedim. Nasıl dedi bende bana güven sakın itiraz etme dedim. Oda tamam dedi ve koltuğa uzan dedim. Uzandı elimi bacaklarından elleyerek kasıklarına doğru çıktım. Oradan da kimi sikine attım. Sözümü dinliyordu gözlerime bakarak devam et der gibiydi. Fermuarını açtım ve Sikini elime aldım gerçekten kocaman bir şeydi. Onu elime aldım ve ellemeye başladım. Gözleri kaymaya başladı boşalacaktı. Saatte baktım 1 saatimiz vardı elimi çabuk tutmam lazımdı. Hemen Sikini yalamaya başladım. Çok sürmedi ağzıma boşaldı. Sikini yaladım ve temizledim.

Goruntulu Sexs Sohbete

Sonra sıra sende sen de beni rahatlat dedim. Amımı açtım ve hadi sıra sende dedim. Ve amımı yalamaya başladı. Bu işi biliyordu dilini akımın içine sokuyordu resmen beni diliyle sikiyordu. Bende fazla dayanamadım. O amımı yalarken çaktırmadan da videoya aldım. Ve videodan çıkarmadan boşalmaya başladım. Kafasını amıma bastırdı zor nefes alıyordu ama umursamadım. Yüzüne yer yerine fışkıracak boşaldım. Ona kendimi siktirmek istiyordum. Ama ilk olacaktı heyecanlandım. Elini göt deliğine soktu. Orayı yaşayarak genişletti. Ve Sikini göt deliğime dayadı. Yavaştan sokmaya başladı. Zor giriyordu ama umurunda değildi onu içime alacaktım sesimi çıkarmadım ve tamamını içime soktu. Acı zamanla yerini zevke bıraktı. Ve deli gibi beni altına alıp sikmeye başladı. Sonunda göt deliğime ılık ılık boşalmaya başladı. İçimde o sıcaklığı hissettim. Saate baktım 10 dakika sonra otobüs gelecekti hemen hızlıca hazırlandık. Beraber evden çıktık kapının eşiğinden beni dudaktan öperek sevgilim dedi ve gitti. Kızların yanına koşarak onlara videoyu izlettim. Boşalma kısmımı da izlediler. Utandım sende isteklisin orospu dediler. Ama umurunda değildi parayı onlardan aldım. Kızların arasında adım orospuya çıktı ama başka kimse duymadı. Hem yüklü param oldu hem de mükemmel sikici sevgilim oldu. Her yaz bize gelip beni sikiyor. Uzaktan da telefonla kendimizi tatmin ettik.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir