Ücretsiz Ateşli Sohbet Hattı

Merhaba arkadaşlar size bugün başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. O zamanlar daha 20 yaşında sekse meraklı ama bir türlü eline o fırsat geçmeyen bir insandım. Ama o gün bu son buldu. Hiç ummadığım anda elime mükemmel bir fırsat geçti. Hem de ben uğraşmadan. Neyse size olayı anlatayım. Ben o sıralar üniversite de okuyordum. En samimi arkadaşım da hem yan şehirde üniversite okuyordu. Bu olay ikimizin başından geçti. Neyse olaya geçelim. Sene sonu yaklaşıyordu. Bahar şenlikleri yapılacaktı. Bizim okul şenlikleri yaptı takıldım falan arkadaşın memlekete geçtim. Biraz onunla takılır geri dönecektim. Oraya gidince okulda konser olduğunu benim de gelip gelmeyeceğim sordu. Ben de sen gidersen gelirim tabi kafa dağıtırız dedim. O da kayıt yaptı beraber konser alanına gittik.

Aklınızı Başından Alan Ateşli Sohbetler

Ben farklı üniversiteden olduğum için fazladan kayıt yapmam lazımdı ama güvenlik adam çıktı da aldı bizi içeri. Kalabalık gelmiştik ama arkadaşla kalabalıktan ayrıldık ortalara geçtik. Maksat beraber zaman geçirmek. Konser başladı önümüzü bir tane kapalı bir tane de açık kız geldi. Konser baya heyecanlı gidiyordu. Önümüzde ki kızlar sürekli geri gelip sanki bize Sürtünüyordu. Bizde ayıp olmasın diye geri çıkıyorduk. Biz geri gittikçe onlar daha çok geliyor o kalabalıkta önlerinde 1 metre boşluk olmuştu bile. Aslında niyetleri bizle oynamaktı. Neyse arkadaşa dur dedim daha geri gitme oda tamam dedi. Onlar geldi resmen dibimize girdi. Biz geri gitmedik. İkisi de aynı anda geri dönerek bize gülümseyip rahatsız etmiyoruz umarım dediler. Bizde yok estağfurullah eğlenmenize bakın dedik. Biz öyle söyleyince onlar daha rahat oynuyor önümüzde kıvırtıyorlardı. Bir ara açık kız yere çantasını düşürdü. Domaldı ve çantayı alırken poposu sikime bastırdı.

Ateşli Sohbet Hattı

Ve 5 10 saniye o pozisyonda kalarak hem sikime dokunduruyor hem de poposunu oynatıyordu. Sikim artık sertleşmişti. Hissetmemeyi imkansızdı. Ayağa kalktı ve başını boynuma doğru uzattı ve resmen bana yaslanmıştı. Saçları harika kokuyordu. Arkadaşım ve onun türbanlı arkadaşı normal duruyordu. Ben bu kızı bu gece götürmem lazımdı. Neyse oynarken eli sikime geldi. Sikimi okşama başladı sonra bana dönerek kulağıma istersen daha sakin bir yere geçelim dedi. Bende arkadaşa göz işareti yaparak kızın eline tutup beni sakin yere götürmesini istedim. Kız beni ormanlığa götürdü. Gelir gelmez dudaklarıma yapıştı ve beni öpmeye başladı. Elini sikimden çekmiyordu. Hemen önümde diz çöktü ve eliyle sikimi dışarı çıkardı. Başladı yalamaya bu kadar profesyonel yaşayacağı aklıma gelmezdi. Zaten konserde yaptıklarından dolayı azmıştım hemen boşaldım. Yüzüme gülerek bakarak bu kadar mı dedi. Bende daha yeni başlıyoruz dedim ve onu tutup pantolonu çıkardım. Ve amına başımı gömdüm.

Ateşli Sohbet Hatları

Amacım Bende onu erken boşaltıp intikam almaktı. Dediğim gibi de oldu. Elleri saçlarıma giderek beni amına bastırdı ve titreyerek altımda boşaldı. Bende ona gülerek tam söyleyecekken. Dudaklarıma yumuldu ve konuşmama izin vermedi. Sonra sikimi ağzına aldı ve yalayarak kaldırdı. Sonra önümde domalarak Sikini amına getirir. Yavaş yavaş içine girerek sikimi tamamen amıma soktum. Kız resmen orospuymuş. Hemen sikimi rahat aldı hem de bozuktu. Altımda hayvan gibi inliyordu. İnlerken de bana sik Beni hayvan herif diyordu. O kabalaştıkça ben daha da çok hızlı sikiyordum. O altımda boşalmaya başladı. Boşalmasıyla sikim daha güzel girip çıkıyordu. Sonunda ben de dayanamadım ve amına boşaldım. Ayağa kalktım üzerimi toparladım. Dudağında öperek elinden tutup konsere gittik. Arkadaşımın yanına döndüm ve konserden sonra kızın adını numarasını bile sormadım. Öylece arkadaşımla ayrılıp gittik. Şu an çok pişmanım keşke numarasını alsaydım diye ama ne yazık ki.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir