Turkcell Sohbet Hattı

Merhaba arkadaşlar benim adım Melis. Size başımdan geçen bir hikayeyi anlatmak istiyorum. Daha önce kimseye bu hikayeyi anlatmadım aslında yaptıklarımdan pişman falan değilim ama yine de başkasının duymasını istemem. Çünkü bana karşı orospu gözüyle bakmalarını istemiyorum. Size önce biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Belki o zaman bana biraz hak verirsiniz. Ben o kadar güzel bir kız değilim. Liseye gidiyorum. Okulda da aşık olduğum bir öğretmen var. İsmi Kerem. Din kültürü öğretmenimiz. Görseniz o kadar yakışıklı bir öğretmen ki onu ilk dersimize girdiğim gün aşık oldum. Onun bize salı günleri dersi vardı. Sürekli Salı gününün ve onun dersini bekliyordum. Salı günü son ders olduğu için dersi dinlemek yene hep öğretmen bakarak hayal kuruyordum. Zaten din dersi çok zor olmadığı için dersi dinlemeye gerek duymuyordum. Size biraz kerem hocadan bahsetmek istiyorum. Kerem hoca 29 yaşında nişanlı çok yakışıklı bir öğretmen. Nişanlandığını öğrendiğim gün kalbimden vuruldum.

Vodafone Sohbet Hattı

Gerçekten çok üzülmüştüm. Ama bu durum ona karşı aşkımı dindirmemişti. Din dersi bize salı günü son ders olduğu için hep sınıftan en son ben çıkıyordum. Onun oturduğu koltuğu koklayarak hayal kuruyordum. Yine bir gün koltuğunda otururken arkadan sınıfa Kerem Hoca girdi. Bana ne haber Melis dedi. Çok heyecanlandım. İlk kez hocayla konuşuyordum hep bocaladım. Sonra iki kelam edip Kerem Hoca sınıftan çıktı. Diğer hafta en ön sıraya oturdum. Artık Kerem hocanın beni fark etme zamanı gelmişti. Çünkü onu kadınlığımı kullanmadan onu tavlayamazdım. Yine salı günü birinci dönemin son haftasıydı sınıfta herkes son ders olduğu için ve karne haftası olduğu için çoğu kişi sınıftan kaçır sahile veya sinemaya gittiler. Bizim kızlarda beni davet etti ama hocayla baş başa kalma fırsatını asla kaçıramazdım. Başım ağrıyor diyerek kalmayı tercih ettim. Hocayla sınıfta baş başa dersi işlemeye başladık. Baş başa olduğumuz için okul eteğimi baya yukarı kıvırdım. Altıma da ona özel fileli çorap giymiştim. Ben uyuyor numarası yaparak bacaklarımı daha çok açarak ona sergilemeye başladım. Hafiften gözümü açarak bakıyor mu diye baktım.

Avea ve Türk Telekom Sohbet Hattı

Evet istediğim olmuştu sonunda bana bakıyordu. Nişanlı bir erkek de olsa böyle seksi bir kıza her erkek bakar. Sonra bir anda irkildim ve ağlamaya başladım kerem hoca yanıma gelerek bana sarıldı ve ne oldu dedi. Ben de ok korkunç bir rüya gördüm dedim ve ağlamaya devam ettim. Kerem hoca beni daha sıkı sarılmaya devam etti. Göz göze geldik ve bir anda ağzımdan şu sözler dökülmeye başladı. Seni seviyorum Kerem hocam. Kerem hoca baya şaşırdı kendine gelmeden onu öpmem lazımdı. Eğer şaşkınlığını üzerinden atarsa sınıfı terk edebilirdi. Dudağına yavaş yavaş yaklaşarak onu öpmeye başladım beni hafiften iterek ne yapıyorsun Melisa ben senin öğretmeninim dedi. Kalktı ve masasına oturdu. Bende bu fırsatı kaybedemezdim yavaş yavaş ayağa kalktım ve eteğimi biraz daha yukarı çektim. Kerem hoca seni istiyorum ne olur bana bir şans ver dedim. Ve kıvıra kıvıra masasına yürüdüm. Artık kendimi tanıyamıyordum. Bir anda kucağına oturdum yine beni itmeye devam etti ama sonunda oda bana karşılık vermeye başladı. Hemen beni soydu ve o kalın sikini içime sokmak istedi. Beni sıraya domaltıp onu sıcak amıma soktu. Bozulmuştum ama aşık olduğum adam beni bozmuştu. Beni hızlı hızlı sikti ve boşaldı. Artık fırsat buldukça beni okulda sikiyordu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir