Telefonda Sex Hattı

Merhaba sevgili Seks hikayesi okuyucuları size bugün aslında istersek neler başarabiliriz adlı hikayemi anlatmak istiyorum. Size biraz kendimden bahsedeyim. Ben minyon tipli çokta güzel olmayan ama bir o kadar azgın sürekli mastürbasyon yapan bir kızım. Bir gece odamda sevgilimle takılırken sevgilim benimle Seksting yapmak istedi. Neyse başladık konuya tam azmaya başladım sesler duymaya başladım. Sevgilime seni arayacağım dedim ve telefonu kapatarak odadan çıktım. Ses annemle babamın odasından geliyordu. Sessizce yaklaşarak odanın kapısından içeri baktım. Babam annemi domaltmış götünden sokmak için anneme yalvarıyordu. Odanın loş ışığıyla babamın sikine baktım. Çok kalınca be biraz uzun bir siki vardı. Annem babama ben onu götüme nasıl alayım amıma zor giriyor zaten canım yanıyor ne olur amından sik bırak beni dedi. Babam yalvarıyordu ama annem babamın Sikini alıp amına soktu veya buradan sik ya da uyuyalım dedi.

Telefon Seks Yaparak Rahatlamak

Babama acımıştım. Gerçekten istiyordu. Neyse başladı babam o kocaman sikini annemin içine sokmaya deli gibi sikiyordu annemi. Zaten azmıştım. İzlerken elimi amıma attım ve amımla oynayarak babamın annemi sikmesini izledim. Çok azmıştım amın sırılsıklam oldu. O Sikin içine girdiğin hayal ederek amınla oynadım. Sonra babam geliyorum diye bağırdı. Annem Sikini amından çıkardı ve ağzına alıp yalamaya başladı. Babam boşalırken Bende boşalmak için daha da çok hızlandım. Sonunda babamla beraber boşaldık. Benim boşaldıktan sonra amımdan akan sular yere döküldü ayağımla sildim ve odama geçtim. Aklıma koymuştum onu içime olacaktım. Sabah uyandık. Annem komşuya gitti babam da evde oturuyor. Yanına geldim. Babam gece sizi gördüm dedim ve gülmeye başladım. Babamda ne kadar ayıp kızım dedi bende babama baba annem o koca siki götüne alamadı ama ben almak istiyorum. Bir şey deme baba biliyorum çok istiyorsun ne olur ben büyüdüm onu içime alırım dedim ve bir şey demeden kalktım ve kucağına oturdum.

Telefonda Keyifli Dakikalar

Kucağına oturup onu dudaklarından öpmeye vazgeçmesin diye de götümü Sikini üzerinde gezdirmeye başladım. Babam kıvama geliyordu. Sikini götümde hissetmiştim. Bana baktı madem büyüdün bana marifetlerini göster dedi. Hemen yere düz çöktüm ve Sikini elime aldım. Başladım onu öpmeye koklamaya ve başını yalamaya. Gerçekten yakından daha da büyüktü. Bana hazır mısın dedi. Heyecanla evet dedim. Kalktı içerde kayganlaştırıcı aldı. Babama onsuz alırım dedim. Oda sen alırsın ama ben zevk alamam dedi. Neyse domalttı beni koltuğa ve iç çamaşırımı çıkardım. Babama dönüp ne olursa olsun onu içime almak istiyorum sakın durma dedi. Neyse babam Sikini ve göt deliğini baya kremledi. Bana hazır mısın dedi. Başımı salladım ve kafamı yastığa gömdüm. Hafiften sokmaya başladı. O kadar zorlanıyordum ki sanki içime demir sokuyorlardı. Sonunda zar zor başı içime girmişti. Ama bu bile bana yetmişti.

Telefonda Seks Avantajı

Annemi şimdi anlıyorum. Ağlamaya başladım. Babam tam sikini çıkarırken onu tuttum ve ne olur devam et dedim. Artık bu iş inada binmişti. Sikine tekrar kayganlaştırıcı sürdü. Ve sokmaya devam etti. Başı içime yara yara giriyordu. Sonunda yarısı girmişti. Alışana kadar yarısıyla git gel yapmaya başladı. Yarında alışmıştım yarısına da zar zor soktu içime. Tamamı içime girmişti. Mutlu ve gururlu olmuştum. Ve beni acımadan sikmeye başladı. Tamam sikin tamamı girmişti ama hala çok acıyordu. Ama babamın umurunda bile değildi. Buldu mis gibi götü sikiyordu. Sonunda eziyet bitti ve götüme boşaldı. Kalktım kendimi duşa zor attım. Yıkandım ve uyudum. Uyandım ama götüm çok acıyordu. 2 hafta tuvaletimi tutamadım. Zar zor oturdum. Ama acım dinine onu tekrar alacaktım.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir