Telefonda Boşaltma Numaraları

Merhaba arkadaşlar benim adım Fatıma. Size başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Ben otobüste dolmuşta fortlanmak o kadar hoşuma gidiyordu ki o an o heyecan o zevk anlatılmaz ancak yaşanır. Bu olay ilk ben 18 yaşında başıma geldi. Sonra da zaten ben fırsat buldukça onlar buldukça bu devam etti. Bir sabah kalktım liseye gitmek için hazırlanıyorum. Üzerime o zamanlar hava sıcak olduğu için gömlek. Altına da mini okul eteğim ve neredeyse eteğimin bitti yerde külotlu çorap giydim. Tam kilodumu giyecektim ki o sırada ıslak olduğunu fark ettim. Başka baktım ama bulamadım gece de giydiğim iç çamaşırı da gece rüyamda sikildiğimi hayal ederken uyuduğum için boşalmışım hep yapış yapış duruyordu. Onu giymek istemedim Bende o gün giymesem ne olur hem heyecan olur hem de kimse görmez dedim.

Seksi Kız ve Güzel Kız Numaraları

Neyse giymedim çıktım evden. Hafif rüzgar esiyordu. Alttan rüzgar amıma üfledikçe hoşuma gitmeye başladı. Neyse otobüse bindim. Boş koltuk vardı hemen oturdum. Karşımda da bir adam vardı yakışıklı böyle adam dediğime bakmayın benden biraz uzun en fazla 25 yaşında kirli sakallı mavi gözlü esmer birisi. Onu görünce zaten amım ıslandı. O an bacaklarıma baktığını hissettim. Bende en fazla ne olur ki diyerek ona frikik veriyor bacaklarımı az daha alıyordum. En sonunda akımın göründüğünü anladım. Çünkü yüzünde hafif bir tebessüm oldu. Neyse baya doldu otobüs. Yaşlı 2 teyze bindi otobüse Bende yer vermek için kalktım teyzelere yer verdim. Ben kalkınca o yakışıklı çocukta benimle beraber kalkarak oda diğer teyzeye yer verdi. Ben rahat etmek için otobüsün arka taraflarına geçtim. Oralarda baya kalabalıktı ama olsun. Baktım o yakışıklı çocukta beni takip etti yanıma geldi. Yavaş yavaş arkama sokulmaya orada yer edinmeye çalışıyordu.

Sohbet Telefon Numaraları

Sesimi çıkarmadım tam arkama geçti ve yola devam ettik. Otobüs daha da insan alınca artık adama yapışmıştım. Otobüste trafikten dolayı dur kalk dur kalk yapıyordu. Otobüs dur kalk yaptıkça adam arkamda daha serbest olmaya dayamaları artık daha belirgin olmaya başladı. Arkadan artık sertlik hissetmeye başladım. Bu sertlik galiba adamın sikiydi. Sikini ayarlamış tam göt deliğine baskı yapıyordu. Bu durum hoşuma gitmeye başladı ve bu oyunu benden devam ettirmek istedim. Adama baktım ve hafif bir tebessüm ettim. Ona gerekli mesajı vermiştim. Beni anlamış olmalı ki daha da belirgin bastırmaya başladı. Sonra eli popoma dokunmaya ve beni ellemeye başladı yavaş yavaş eteğimi yukarı kaydırıp elini popoma attı. Sonra elini popoma gezdirdikten galiba iç çamaşırının olmadığını fark etti. Hafif popomu sıkarak galiba bana var orospu demek istedi. İçimde kelebekler uçuşmaya başladı. Amım ıslanıyordu. Ona da dokunmasını istiyordum.

Erotik Sohbet Hattı Numaraları

Ben de elimi arkadaşa atarak önce elimle o sertliği hissetmeye çalıştım. Gerçekten büyüktü bunu mümkünü yok içime alamazdım. Sonra elini tutarak amımın üzerine getirdim. O an elleri titremeye başladı. O kadar büyük siki vardı ama galiba ilk kez am elliyordu. Ellerini acemice amımda gezdirmeye başladı. Parmaklarıyla am dudaklarımı açıyor ve elini az az içine sokuyordu. Bende elimi arkadaşa atıp sıkmaya Sikini başladım. Ben sıkmaya başlayınca adam amımı daha da sert ve hızlı okşama başladı. Sonunda dayanamıyordum. Boşalacaktım ben adamın Sikini daha da sıkmaya başladım. Sıktıkça o daha da hızlanıyordu. Ayakta duracak halim kalmadı. Ona doğru eğildim ve yaslandım. Tüm gücümü ona verdim. Oda daha da hızlandı ve beni boşalttı. Kendime zor gelmiştim durağıma da gelmiştim. Hemen butona bastım ve durağımda indim ama çok pişman oldum bende onu orada boşaltmak isterdim. O günden sonra bende fırsat koklamaya başladım.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir