Sohbet Hattı Nasıl Aranır ?

Merhaba arkadaşlar. Sizlere bu site sayesinde erkeklerin sırf bir am için neler yapabildiğini anlatmak istiyorum. Bu olay bizzat başımdan geçti. Sevgilimin am hasretiyle başladığı hikaye zar zor beni elde ettiği hikayeyi anlatacağım. Bu olay benim için tamamen fantezi ve zevk meselesi olurken sevgilim için orada burada artistlik yapmak için anlatacağı basit bir olay. Ben o zamanlar daha 21 yaşında çıtır sekse dair her şeyi bilen bir kızım. Sevgililerim sürekli olmuştur ama hepsinin tek amacı beni yatağa atmak oldu. Öyle zor kız değilim aslında güzel aşkla bana yaklaşsalar ben zaten razıyım seksi seven sürekli bu mal erkekler yüzünden mastürbasyon yapmak zorunda kalıyordum. Yine sosyal medyada yakılırken bir erkek bana mesaj attı gayet nazik ve nezih şekilde konuya girdi. Aha dedim gayet hoş bir insan konuşmaya başladık ama içimden de ne olur amacı seks olmasın diye de dua ediyordum. Neyse konuşur giderken sebebini yavaştan belli etmeye başladı bile. Ah dedim gene çattık o sırada ailemde yurt dışındaydı. Buna unutamayacağı bir ders vermek istedim. Hafta sonu evde tek olduğum için onu eve çağırdım. Zaten sorgulamadan oda eve geldi.

Sohbet Hattı 0850

Neyse geldi beraber içki içiyor sohbet ediyorduk. Derdi seks olmasa ben zaten o gece kendim onunla sikişirdim ama amacı sadece o olunca ondan tiksindim. Sonra yanıma geldi ve beni öpmek için bana yaklaştı onu kıvama getirmek için yaklaştım ve onu öptüm biraz öpüştükten sonra benim fantezilerim var dedim. Oda ne olursa yaparım dedi. Bende kalktım ve odama giderek ona içerden kadın kıyafetleri getirdim. Etek sutyen aldım ve bunlar giyin dedim. Giyindi başörtüsü verdim ve onu yağa uzattım sonrada bunu ayaklarıyla ve elleriyle yatağa bağladım. Eteğinde altında bir şey yoktu. Üstte de sadece sutyen ve eşarbı vardı. Önce koz için ona foto attım. Sonrada yanına gelerek beni eğer öyle basit kızlardan zannediyorsan yanılıyorsun bu gece kabusun olacak dedi. O hala fantezi zannediyordu. Sonra bunu boynundan aşağıya yalamaya ve onu daha da çok azdırmaya başladım. Siki demir gibi oldu eteğe sığmıyordu. Elimi eteğin altından sikine attım ve ellemeye yalamaya başladım. Ama tam boşalacakken duruyordum.

0212 ile Başlayan Sohbet Hattı

Sırf boşalma arzusu gitsin diye içeriden şişe aldım. Aşkım bunu götüne sokabilir miyim dedim. Bunu derken o kadar seksi demiştim ki hayır demesi imkansızdı. Mecbur kabul etti. Şişeyi elimle yağlayarak götüne sokmaya başladım. Ama öyle nazik şekilde değildi. Bir anda yarısını içine soktum. Çığlık attı sus lan dedim. Siki inmişti. Şişeyi çıkartıp tekrar sikini yalamaya başladım. Tekrar o koca siki kalktı ve tam boşalacakken sikini ağzımdan çektim ve bir anda şişeyi götüne tamamen soktum. Yine çığlık atıp ağlamaya başladı erkek adam ağlar mı dedim. Sustu. Sonra hem şişeyi götüne sokuyor hem de sikiyle oynuyordum. Sonunda çok acıdım zaten bu olay beni de azdırmıştı. Amımı ağzına dayadım ve ona yalattım. Ben de hemen boşalmak istemedim. Tam boşalırken ağzında çektim sikine oturdum. Amımı ona siktirirken elimle de götüne soktuğum şişeyi iler geri yapıyordum. Oda zevk alıyor belli. Sonunda ikimiz de dayanamadık ve boşalmaya başladık. Amıma boşalmıştı ama o an çok umursamadım. Sonra kendime gelince götümü şişeyle siksene dedi. Bu olay benim de hoşuma gitti. Ve onu götünden sikerek 31 çekip boşalttım. Erkeklere zorla sahip olmak onları ellerimle sikmek beni mutlu etti ve azdırdı. O günden sonra netten takma pensiler aldım. Erkekleri evime atıp onlara resmen tecavüz ettim. Çok mutlu ve huzurluyum. Kızların intikamını alıyordum.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir