Sanal Sohbet Hatları

Merhaba benim adım Melek. Başımdan geçen bir hikayeyi size anlatmak isterim sadece adımı vermek istiyorum ki adım da gerçek değil takma ad.  Çünkü büyük bir şehir de öğretmenim ve tanınmaktan korkuyorum. Size başımdan geçen ilginç bir hikayeyi anlatıyorum. Ben özel bir kolejde öğretmenlik yapıyorum. Ben 34 yaşına bir bayanım. 20 yaşında bir sevgilim vardı aramız çok güzeldi. 4 5 yıl sevgili olduk. Ben 24 yaşında öğretmen oldum ve farklı bir ilde öğretmenliğe başladım. Farklı bir eve çıktım. Sevgilimde olduğum şehir de işe başladı. Aramız çok iyiydi ailem de onu tanıyordu. O yüzden beraber kalmamıza bir şey demiyordu. Biz karı koca gibiydik. Sex hayatımız da çok güzel ve renkliydi. Sürekli farklı fanteziler yapıyordum. Sevgilim sürekli aramıza 3. Bir kız sokmak veya erkek sokmak istiyordu. Ama ben bunu kabul etmek istemiyordum. Aslında ben de isterim 3. Bir kişiyi hayal edince bende çok azıyordum daha istekli sikiliyordum. Ama sevgilim bizim okuldan birisini istiyordu. Yasaklı ilişki onun için daha heyecan vericiymiş.

Erkekleri Boşaltan Kadınlar

Ama ben okulda rezil olmamak için bunu kabul etmedi. Bir gün ben dersim erken bitti toplantı olduğu için erken çıkmıştım. Toplantıda benlik bir şey olmadığı için müdür bey beni eve gönderdi trafikte olmadığı için normalden 3 saat erken eve gittim. Sevgilimde işte olduğun için bir şeyler akşama güzel bir yemek yapmak istedim. Eve gelip kapıyı açtım ve evden sesler geliyordu yatak odasına çıkınca sevgilimi 1 kız 1 erkekle gördüm 1 erkek arkadan sevgilimi sikerken sevgilim de kızı önden beceriyordu. Çığlığı bastım ve onları evden kovdum. Sevgilimden ayrıldık ve şehir değiştirdim. Öğünden sonra da sevgili eş işlerine bakmadım. Ama bazen seks yapmak istiyordum. Sevgilimin de aklıma soktu öğrencilerimle ilişki yaşamak. Artık öğrencilerime seks makinesi olarak bakıyordum. Erkeksizlik aklıma vurdu ki daha fazla dayanamıyordum. 5 6 yıldır seks yapmıyordum ondan öce de düzenli bir ilişkim vardı. Okul da dikkatimi çeken bir öğrenci vardı lise son olmasına rağmen kaslı ve uzun boylu bir erkekti. Artık kafaya koydum kendimi ona siktirecektim.

Elazığ Hayat Kadınlarının Cep No

Okul çıkışı arabayla eve giderken onu yolda gördüm. Yanında durdum ve arabaya davet ettim. Arabaya binince ev de taşınması gereken koltuklar var yardım eder misin diye sordum. Oda olur tabi ki dedi. Eve beraber gittik. Merdivenlerden yukarı çıkarken arkadan bana baktığı fark ettim bu hoşuma gitti demek ki o da bir şeyler olsun istiyordu. Eve çıktık oturdu ben üzerimi değiştim. Üzerime mini etek ve altına bir şey giyinmedim üstten de atlet tarzı bir şey giydim memelerimin çoğu dışarda idi artık niyetimi anlamış olmalıydı ama yine de işi şansa bırakamazdım. Ne taşıyacağız deyince. Eğildim ve koltuğa tuttum eğilince popom tamamen açıldı. Biraz öyle kaldım ve sessizliği öğrencimin amıma giren siki bozdu. Bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim. Haklı olmak için ne yapıyorsun sen dedim. Bana tokat atarak sanki niyetini bilmiyorum hadi sok şunu ağzına da yala dedi. Ben o kadar etkilendim ki yalamaya başladım. Boğazıma kadar soktu. Sert olması beni çok etkiledi. Sonra beni domaltıp kalın damarlı sikini amıma soktu. O kadar rahatladım ki. Sanki bana tecavüz ediyordu ama umurumda değildi. Beni 1 saate yakın sikti üzerime boşaldı ve bir şey demeden çıkıp gitti. Bu hareketi bile beni benden aldı. Canı ne zaman isterse beni okul çıkışı aynı yerde bekliyor eve gidince bana tecavüz ediyor ve gidiyordu.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir