En Ucuz Sex Hattı

Merhaba arkadaşlar size bir küçük kafede bakışmayla başlayıp sonunda kızın beni yatağa atmasıyla son bulan hikayemi anlatmak istiyorum. O zamanlar ben üniversite kazanmış el memleketine gittim. İlk gittiğim zamanlar pek arkadaş edinemedim. Hemen yan şehirde arkadaşım yaşıyordu. Bende ara sıra onun yanına gidiyor hem kafa dağıtıyordum hem de can sıkıntımı geçiriyorum. Neyse biz sürekli giderken takılmaca falan apartmanın altında küçük bir kafe vardı. Pasta satıyordu. Bizde ara sıra gidiyor çay içiyorduk. Zaten apartmanın girişi olduğu için geçerken uğruyorduk. Oraya gittiğimiz de hep 3 tane kız vardı liseliydiler belli bazen kalabalık geliyordu bazen 3 kişi geliyorlardı. Geldiklerinde de bize bakıyorlardı süreli ben çok anlam veremedim. Neyse bir ara yine arkadaşa gittim evde değildi bende onu beklerken kafede oturayım hem çay içerim hem zaman geçer dedim. Baktım bu kızda orda. Oturdum masaya kız gelip ne isterseniz dedi. Çay istedim oda koydu ve verdi. Sonra bilgisayardan böyle dans müziği açtı ve önümde dans etmeye başladı. Herkes dışarı da otururken sadece o ve ben kafenin içinde duruyorduk.

Ucuz Sex Sohbet Hattı Avantajı

Duvar dibine oturmuş sadece onu izliyordum. Altında siyah bir tayt iç çamaşırı giymemiş belli. Amı götü dışarı vurdu resmen. İzlerken onu sikmek geldi içimden. Neyse o gün öyle önümde dans falan etti sikim dimdik oldu lavaboya giderken de sadece sikime bakıyordu. Neyse memlekete geldim baktım bu kız istek attı. Kabul ettim ve bir hikayesine cevap verdim. Başladık konuşmaya. Beni beğenmiş konuşmak için istek attı. Neyse dönünce üniversite buluşmak falan istedi. Daha ilk günden Bende onun o dansını çok beğendimi yanımda da yapmasını istedim. Oda bana eğer müsait bir ev bulursak beraber yapardı dedi. Mutlu oldum konuşur giderken 3 gün sonra ordayım dedi. Oda bana hafta sonu ev boş olacak istersen erkenden gel hem sana söz verdiğim dansı evde yaparız dedi. O eve girersek ben onu sikerdim kabul ettim ve erkenden oraya gittim. Beni otogardan alıp eve gittik. Neyse oturduk. Ona taytını giyer misin dedim. Kabul etti tayt ve göbek deliği açıp tişört giyindi. Aynı müziği açıp dans etmeye başladı dans ederken dansı kucak dansına döndü. Ben koltukta otururken gelip kucağıma oturur gibi yapıp dans ediyordu. İşte başladık dedim ayağa kalktım.

Ucuz Sex Hattı Sohbetin Güvenilir Adresi

Ben de ona eşlik eder gibi kalkıp arkadan ona Sürtüyor o taytının inceliği keşfediyordum. Altına iç çamaşırı giymemişti. Artık ben raydan çıkmıştım. Kendime döndürdüm ve dudaklarına yapıştım. Çok güzel öpüyordu. Sonra elimi memelerine attım. Daha çok küçük memeleri vardı ama onları tişörtten kurtardım ve onları ağzıma soktum. Tamamı ağzıma giriyordu. Uçları sivrileşti oda benim kadar azgındı. Sonra sikimi eline aldı önümde diz çöktü ve yalayamaya başladı. Çok güzel yakıyordu. Belli ben ilki değildim ama umurumda değildi. Dayanamadım ve ağzına boşaldım. Hepsini yaladı ve yutmuştu. Sıra ikimize gelmişti. Bana bakireyim arkadan yapalım dedi ama oraya girmek istemiyordum. Ona taytını çıkarma domal dedim. Sikimi bacak arasına soktum ve taytının üzerinden bacak arasına sokmaya başladım. O hayali kurduğum taytına boşalma şansım olmuştu sonunda. Heyecanla gidip gelmeye başladım ve daha fazla dayanamadan o taytına ve bacak arasına sıcak sıcak ılık ılık boşaldım. Bana dönerek beni öptü ve yatağa çekti. Bu sefer taytını çıkardı ve böyle de yap dedi. Dediğini yaptım gidip gelirken sikim am dudaklarının arasında geziyordu. Sonunda o da sikimin üzerine boşaldı. Bende onunla boşaldım. 2 gün onunla kaldım. Kızlığını bozmam için bana yalvardı ama bu riski almadım. Götünden 2 kez siktim onu da başka zaman anlatırım.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir