En Kaliteli Sohbet Hattı Ücretsiz

Merhaba benim adım Adnan. Ben 32 yaşında lise de matematik öğretmeniyim. Öğretmen olmama vesile olan aslında benim liseli kızlara karşı bir fetişim olmasıydı. Matematiğim de iyi olunca üniversite de matematik öğretmenliğine yönelmeme vesile oldu. Okulda o liseli kızların dersine girerken hem ders anlatıyor hem de o seksi kilotlu çoraplı bacaklarına bakıyordum. Hele son zamanlarda kızların arasına hem etek boyu yarışı hem de kim daha seksi olacak yarışı başladı ki buda benim ekmeğime tereyağı bal olmuştu. Liseli kızların bacaklarına bakarak veya bazen onlara zor soru sorarak gizli gizli video veya fotoğraf çekiyor akşam evde onlara bakarak boşalıyordum. Bir gün okula gidince müdür beni odasına çağırdı. Tayinimin çıktığını söyledi. Ve bir imam hatip lisesine çıktığını söyledi. Geçekten çok üzülmüştüm. Orda ki kızlar şimdi ayak bileklerine kadar etek giyerlerdi. Üzüle sıkıla yeni okulumda ilk dönemime başladım.

Whatsapp Sohbet Hattı Hizmeti

Okula gidince tahmin ettiğim üzere herkesin etek boyu bileklerine kadardı. Ama 10. Sınıfta bir kız dikkatimi çekmişti. Etek boyu dizine kadardı ki bu okulda buna bile şükrettim. Ona bakmaya başladım. Sadece bir kıza da bakınca ister istemez dikkat çekiyordum. Bu kızın matematiği çok iyi değildi. Bende sırf benime konuşsun diye daha düşük veriyordum. Dönem sonu geldi ve bu kız benim odama not istemeye geldi. Bana öyle güzel yalvarıyordu ki sikim dimdik oldu. Dikkatini çekmiş olacak ki ona doğru bakarak belki sana yardım ederim siz de bana yardım edersiniz dedi. Ben korkmuştum aslında. Oda bana nasıl baktığını gördüm ikimiz de birbirimize yardım edelim aramızda sır olarak kalır dedi. Nasıl yardımcı olacaksın bana dedim. Oda beni dersten geçir bu bedenim senin olsun dedi. Kabul ettim ama kız zekiydi ilk sen yap sonra ben yaparım dedi. Ben de sınıfta duyuru yaparak telafi sınavı yapacağım herkes iyi hazırlansın dedim. Ve bu kıza da sınav sorularını verdim ve ona sakın 100 alma sana lazım olan not 80 dedim. Sınavı yaptım dediğim gibi sınavdan 800 almıştı ve dersten geçmişti sıra ondaydı sabırsızlıkla beklemeye başladım.

7/24 Aktif Seks Sohbet Hattı Kullanıcıları

Notları girdikten sonra o gün kapım çalmıştı. Evimin kapısı merak ederken kapıyı açtım ve karşımda o kız vardı. Sen sözünü tuttun sıra bende dedi ve içeri girdi. Senin için özel hazırlandım dedi. Ben üzerimi giyip geliyorum dedi. Banyoya girdi ve 5 dakika sonra yanıma geldi. Küçük dilimi yutacaktım. Altına fileli kilotlu çorap ve mini lise eteğini giymiş. Üstten gömleğin 3 düğmesi açık memeleri gözüküyordu. Sikim taş gibi olmuştu. Üzerime geldi ve beni koltuğa doğru itti. Elini pantolonuma attı. Sikimi dışarı çıkararak sakso çekmeye başladı. O kadar profesyonel kızlarla beraber oldum böyle sakso ilk kez görmüştüm.  Belli ki ben ilk değildim. Zaten ders çalışmamasına rağmen çoğu dersi iyiydi. Sakso çekmeye devam etti ellerimi saçına atarak daha derine sokmaya çalıştım. Daha fazla dayanamadım ve ağzına boşaldım. Koltuğa uzandı eteğini yukarı sıyırarak amını açtı. Benim için kırmızı tanga giymişti. Tangayı yana sıyırarak sıra sende dedi. Amına bir anda yumuldum ve yalayamaya başladım amı da yeni tıraşlanmıştı. Sonra sabaha kadar yalayacak mısın sok şunu içime dedi ve bir anda sikimi amına soktum. Bakire değildi rahatlamıştım. Onu orda 3 4 posta doyana kadar siktim. Anlaşmamız o mezun olana kadar sürdü. O günden sonra elime daha böyle fırsat geçmedi. Ama onu sayesinde hayallerimi gerçekleştirdim. Sonra da ben okuldan ayrıldım.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir