Diyarbakır Orospu Numaraları

Merhaba arkadaşlar benim adım Ahmet. Ben liseden yeni mezun oldum ve ilk yıl sınavı kazanamadım. Ben de tüm kitaplarımı aldım ve köye babaannemin yanına taşındım orda köy havasında sınava hazırlanmak istedim. Köye gelince gerçekten o temiz hava zihnimi açmıştı. Babaannemin inekleri olduğu için dedemle sabahları inekleri alıp meraya otlatmaya götürüyordu. Bütün gün evde tek başıma kalıyordum. Köy fazla büyük olmadığı için herkes herkesi tanırdı. Ve köyde gerçekten kız yoktu. Berna abla diye birisi vardı. Kocası askere gitmişti uzun dönem olarak 12 ay askerlik yapacaktı. Galiba daha 3. Ayda falandı. Berna abla yanıma gelerek sen okuma yazma bilirsin kocama mektup yazmak istiyorum yerime yazar mısın dedi. Ben de tabi ki olur deyip elime boş kağıt kalem aldım. Ve dediklerini yazmaya başladım. İlk başta özledim canım ne zaman geleceksin falan yazdırıyordu. Ama son zamanlara doğru seks muhabbetine girmeye başladı.

Muş Orospu Numaraları

Kocacığım amımı yaladığın günleri çok özledim. Ben hep 2 postada yoruluyordum ama sen hep en az 5 posta sikmek istiyordun. Ben naz yapıyordum izin vermiyordum ama şimdi yanım da olsan sabaha kadar siksen beni sesimi çıkarmam. Dedi sonra ben yazarken gözüm ablaya kaydı ve elini eteğinden içeri sokup kendini ellemeye başladı. Neyse bir şey demedim ve yazmaya devam ettim. Şu an seni hayal ediyorum ve yeni tıraşlanmış amımla oynuyorum dedi. Seni çok özledim bir tanem bak eğer 1 ay için de izine gelmezsen kendimi bur da genç ve yakışıklı sınava hazırlanan çocuk var ona siktiririm dedi. Ben dona kaldım bu köyde benden başka genç ve sınava hazırlanan yoktu. O an gözüm Berna ablaya kaydı şöyle bir alıcı gözle baktım da geçekten çok tatlı ve güzel bir kızdı zaten daha yaşı 25 idi bende birkaç yaş büyük okumadığı için babası hemen vermiş onu kocaya. Ben dona kalmışken Berna abla ne oldu neden dondun dedi. Ben sadece hiç diyebildim. Sonra bitti mi dedi. Bitti dedim. Sonuna şu notu ekle dedi. Ve ekledim bu kağıdı amımda 1 gece bekleteceğim bu kağıdı eline alınca kokladıkça sende boşalırsın sevgilim dedi.

Bingöl Orospu Numaraları

Yazmam bitince kağıdı elimden aldı eteğini tamamen aşağıya indirdi ve dediği gibi yeni tıraşlanmış amına sürttü. Amının ıslaklığı kağıdı da ıslattı ve zarfa koydu. Sonra bana dönerek kocam kolay kolay izne gelemez bana yardımcı olur musun dedi. Ben nasıl demeye kalkmadan saçımdan tutup amını ağzıma dayadı. O kokuyu alınca ben de yalamaya başladım. Berna abladan zevk çığlıkları gelmeye başladı. Sonra beni sedire yatırdı pantolonumu aşağıya çekip sikimi ağzına koyup onun amını da ağzıma verdi. O sikimi yalarken ben de onun hafif sidik kokulu amını yalıyordum. Köyde olmasına rağmen gerçekten çok bakımlı ve tazecik amı vardı. Amını yalamaya devam ederken bir anda ayağa kalktı ve sikimi tutup amına sokmaya başladı. Gerçekten çok şaşırıyordum böyle azgın bir kız bırakılıp askere gidilir mi gerçekten çok azgındı. İçine girince sanki hiç sikilmemiş dar ve sıcacık amı vardı. İçine girince zor tuttum kendimi boşalmamak için. Üstüm de zıplarken ne olur dayanamıyorum dedim. Olsun içime boşal ben korunurum dedi. İçine ılık ılık boşalmaya başladım. Ama o daha boşalmamıştı. Sikimi içinden çıkarmadan yine zıplamaya devam etti. Ben artık 2. Postayı gelecekken o da boşalmaya başladı ve beraber boşaldık. Artık her gün beraber sikişiyorduk. İyi ki köye gelmişim çok mutlu oldum.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir