Ateşli Olgun Kadınlarla Sohbet Numaraları

Merhaba arkadaşlar benim adım Mahmut. Ben 42 yaşında bir tane lisede hademelik yapıyorum.  İşim öğrenciler çıktıktan sonra okulu falan temizlemek sınıfta kalan çöpleri temizlemekti. 42 yaşına geldim hala evlenmedim. Kimse evlenmek istemiyordu beni. Hak veriyorum onlara gerçekten çirkin bir adamdım. Azdığım zamanlar da ya eskort kiralıyorum ya da genel eve gidiyorum. Ama okulda ki kızlara bakmak onlara bakarken gizli gizli 31 çekmek bana daha çok heyecan ve zevk veriyor. Her gün okul çıkışı sınıfta kızlara ait eşya bulursam onları koklayarak onlara Boşalıyor aynı yerine koyuyorum. Bir gün sınıfta temizlik yaparken son sınıfların sınıfıydı. Bir tane defter gördüm. Baya süslü püslü. Aldım koydum poşete. Eve gittim ve okumaya başladım. Sınıftan bir kız pek hatırlayamadım. Sınıfa ki erkeği seviyor galiba. Neyse günlüğü okurken liseli kızın o erkekle nasıl Seks yapmak istediğini yazıyordu. Heyecanla hem 31 çekiyor hem okuyordum.

WhatsApp Sohbet Hattı ve Kız Numaraları

Yarın oldu okula gittim. Ders arasında 1.65 boyunda hafif balık etli bir kız gelip defteri sordu bana. Bende defter evde okul çıkışı gelirsen sana veririm dedim. Oda tamam dedi. Beraber çıkışta eve gittik. İçeri buyurdum. Defteri okuduğumu söyledim eğer orda yazdıklarını bir bir üzerimde yapmazsan yarın defteri sınıfta arkadaşlarına veririm rezil olursun okulda dedim. Artık gözüm dönmüştü ağlamaya başladı yapma falan dedi ama umursamadım. Ya yaparsın ya da yarın rezil olursun dedi. Sesi titreyerek tamam dedi. İçime bir mutluluk kapladı. Hemen defteri elime alarak okumaya başladım. Ben okuyor o dediklerimi yapıyordu. Okuduğum kısımları atlıyorum yaptıklarını anlatacağım. Ama bu yazdıklarım tamamen onun fantezileri. Liseli eteğiyle beraber önümde seksi şekilde dans etmeye başladı. Sonra yavaşça gömleğini çıkardı. Memeleri yaşına göre büyüktü. Dans ediyor önümde domalıyor kendini elliyordu. Dansı yavaştan kucak dansına geçti. Gelip kucağıma oturdu ve sikimin üzerinde kıvırtmaya poposunu oynatmaya başladı ben o an boşalacaktım zor tuttum kendimi. Artık beni o erkek gibi görüyordu. Sonra ellerini sikime attım ve elleriyle sikimi pantolondan çıkardı. Önce başını öpmeye başladı. Aklıma gelmezdi böyle bir şey.

Telekız Numaraları

Sikimi yalayarak ağzına aldı. Boğazına kadar sokuyordu. Ben sadece izliyorum. Hem yalıyor hem de elleriyle 31 çekiyordu. Sonunda boşaldım yaladı ve temizledi. Sonra kilotlu çorabını çıkardı amını ağzıma verdi ve ağımın üzerinde git gel yapmaya başladı. Bu şekilde ağzımı kullanarak kendini boşalttı. Ama boşalırken öyle bağırıyor inliyor ki. İçim gitti resmen. Boşaldıktan sonra gelip sikimin üstüne oturdu ve sikimi amına soktu. İnanamıyorum liseli kız ben bir şey demeden kızlığını bozduruyordu. Sikim tamamen içine girdi. Zarını yırtmasını hissettim. Sonra bir baktım sikim kan. Temizledikten sonra tekrar sikimi amına soktu. Kocaman sikimi yavaş yavaş içine aldı. Amı dar ve ıslaktı. Gerçekten bu kadar azgın ve bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Ama kız resmen sikilmek içim bahane arıyordu. Sikimde zıplamaya sik Beni Yusuf diyordu. Galiba o Yusuf sevdiği erkekti ama umurumda değildi. 18 yaşında Çıtır bakire kızı sikiyordum. Keyfime bakıyordum. Dayanamadım ve amına boşaldım. Hatta kendisi boşal amımın içine fışkırt diye inliyordu Bende onu kırmak isterdim. Sonra elimden tuttu beni duşa soktu. Soyundu oda yanıma geldi. Orada da bana götünü siktirdi. İliklerime kadar boşaldım ama o daha doymadı. Yeter dedim sonra devam ederiz dedi. Tamam aşkım dedi üzerini değişti ve gitti. Diğer gün okulda bazen ders aralarında yanıma geliyor sikimi Elliyor kendini elletiyor ve gidiyordu. Ailesi verirse istemeyi düşünüyorum onu. Hem beni sevdiğini söyledi mezun olduktan sonra şansımı denemek istiyorum. Ona gerçekten aşık oldum.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir