Ağrı Orospu Numaraları

Merhaba arkadaşlar benim adım Burak. Ben liseden mezun olduktan sonra okumak istemedim. Ben de iş hayatına atılmak için kafeler de işe girdim. En son çalıştığım kafe de patronla kavga ettikten sonra işte ayrıldım. Sonra evime yakın hatta yanın da imam hatip lisesi olan bir kafede işe başladım. Genel de müşterileri aynı olan kafeye bir grup kız geliyordu. 3 kişiydiler ve ortada ki kız sürekli bana bakıp gülüyorlardı. Bir gün dayanamadım siparişleri götürürken kafe boş olduğun için yanlarına gidip tanışmak istedim. Ben gidince iki kız kalkıp lavaboya gittiler ve ortada ki kızla baş başa kaldım. Adı Melisa imiş tanıştık sohbet ettik ve bana gizli gizli numarasını verdi. Akşama konuşuruz arkadaşlarım laf yapacak hadi işine dön dedi. Akşam oldu mesaj attım ve konuşmaya başladık. Bana benden hoşlandığını söyledi. Ben de buluşalım öyle konuşalım dedim.

Kahramanmaraş Orospu Numaraları

Bir gün okul yerine benle buluştu ama yanında arkadaşı vardı sohbet ettik ve sevgili olduk ama ben onunla baş başa buluşmak istiyordum bunu ona söyledim. Oda sahilde buluşursak zor ev falan varsa gidelim de kimse görmesin dedi. Kabul ettim ev ayarladım. Yine okula gidiyorum söyleyip yanıma geldi ve beraber eve gittik. Üzerin de okul kıyafetleri kareli kırmızı okul eteği gömlek hırka ve baş örtüsü vardı. Ben normal oturur sohbet ederiz diye düşünmüştüm ama sonradan planlarını ve neler istediğini anladım. Otururken yanıma yaklaştı ve kucağıma yattı. Kucağıma yatınca 3 düğmesi açık gömleğinden memeleri göründü. Gözlerimi memelerinden alamıyordum sevgilim bunu fark etti ve fark etmesiyle kapatmak yerine daha çok açtı ve ayağa kalkıp beni öpmek istedi. Ben şaşırmıştım sonuçta o imam hatipliydi böyle şeyleri yapmasını beklemiyordum ama benim de canıma minnetti ve ona karşılık verip dudaklarından öpmeye başladım. O kadar profesyonel öpüşüyordu ki artık sevgilimden şüphe etmeye başlamıştım sonra elini sikime attı. Ellerini çok iyi kullanıyordu. Sikimi çıkardı ve ağzına aldı. Hem sikimi yalıyor hem de elleriyle 31 çekiyordu bana.

Malatya Orospu Numaraları

Sonra bir anda kapı çaldı sevgilim hemen ayağa kalkarak sana sürprizim var dedi. Kapıyı açtı ve iki arkadaşı daha gelmişti. İçeri girer girmez bizsiz başladınız tek bırakır mıyız bu yakışıklıyı sana dediler. Ben 1 tane isterken bana 3 kız geldi hemen 3 ü de aynı anda bana sakso çekmeye başladılar. Fazla dayanamadan 3’ünün yüzüne boşaldım. Sonra sevgilim amını açtı yala şerefsiz dedi. Bana emir sevmesi daha da tahrik etti. Amını yalarken diğer arkadaşı sikimi yalıyordu. Sevgilim de boş durmuyor diğer kızın amını yalıyordu. Şaşkınlıktan ağzım açık kaldı demek ki bunların ilk deneyimi değildi. Sonra sevgilim ayağa kalkarak sikime oturdu. O helalim dediğim kadın bozuktu ve onu ben bozmamıştım. Ama artık umurumda değildi ben de onlara uymuştum ve deli gibi sikmeye devam ettim. Sevgilim boşalmama izin vermeden amından çıkarıp diğer kız amına soktu ben bir şey yapmıyordum kendileri siktiriyordu bana kendilerini. Ben sadece izliyor anın tadını çıkarıyordum. Daha fazla dayanamadan bir kızın amına boşaldım ama umurunda değildi bile. Hepsinin o gün amlarını sikip o sıcacık amlarına boşaldım. Sonra 4’ümüz beraber duşa girdik. Duş almama izin vermiyorlar o kadar azgın kızlardı ki yetemiyordum birisi çıkarıyordu amından diğeri sokuyordu. Dizlerimde derman kalmadı. En sonun da hepsi rahatladı ve evden çıkıp gittiler. Çıkarken sevgilim de seninle artık işimiz bitti bir daha beni arama dedi ve gittiler. Ben de bitmiştim zaten ama bu onlarla son görüşmem olmadı olmazdı.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir